|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вихідна напруга | 250 V |
|---|---|
| Вихідний роз'єм | 5 × EU; Type-C; 3 × USB-A |
| Вихідний струм | 10 А |
| Гарантія | 24 міс. |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Матеріал | PC |
| Модель | AC13A |
| Розміри, мм | 270 × 81 × 30 мм |
Новий відгук або коментар
Мережевий подовжувач HOCO AC13A Talento 5-position socket(1C3A) Black (6942007607131)
Немає в наявності
Код товару: 802794
489 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
HOCO AC13A Talento 5-position socket(1C3A) Black — підключайте прилади до мережі та заряджайте гаджети одночасно.У подовжувача 5 розеток із заземленням та захистом від перенапруги 220В і 4 USB-порти. Ви можете підключати не тільки електроприлади, а й одночасно заряджати до 4-х гаджетів, які підтримують заряджання від USB-порту.ТІЛЬКИ НАДІЙНІ ТА ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИВисокоякісна кнопка вимкнення зі срібними контактами витримує понад 10 000 вимкнень без зношування. Корпус виготовлений з жароміцного пластику, що витримує температуру до 750 C°.ДОВГИЙ КАБЕЛЬПровід подовжувача HOCO AC13A має довжину 1,5 метра. Його дуже зручно використовувати вдома та в офісних приміщеннях.