|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB порти | 1 x USB Type C |
|---|---|
| Вага | 0.00 |
| Гарантія | 18 міс. |
| Довжина кабеля | 0.8 м |
| Довжина кабеля, м | 1.50 |
| Живлення | мережа |
| Кабель в комплекті | з кабелем |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Максимальна вихідна потужність | 20 Вт |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 20.00 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | + кабель type - c |
| Призначення | універсальне |
| Роз'єм виходу | USB Type-C, USB Type-А |
| Розмір | 45 х 43 х 28 мм |
| Технологія швидкої зарядки | PowerIQ |
| Тип | мережевий зарядний пристрій |
| Тип вихідного підключення | USB Type-C |
| Тип зарядного пристрою | Мережевий |
| Adaptive Fast Charging (AFC) | Ні |
| Fast Charge | Ні |
| Fast Charge Huawei (FCP) | Ні |
| Power Delivery | Ні |
| PowerIQ | Так |
| Programmable Power Supply (PPS) | Ні |
| Qi | Ні |
| Quick Charge | Ні |
| SuperCharge (SCP) | Ні |
| Vooc | Ні |
| Версія PowerIQ | 3.0 |
| Вихід USB1 | 3A |
| Вихід USB2 | немає |
| Вихід USB3 | нет |
| Вихід USB4 | немає |
| Вихід USB5 | немає |
| Вихід USB6 | немає |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перезаряду | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Кабель | знімний |
| Максимальна потужність | 20 Вт |
| Наявність дисплея | Ні |
| Підсвічування / Індикація | Ні |
| Роз'єм кабеля | USB Type-C |
| Роз'єми USB-C | 1 |
| Роз'єми USB-А | 1 |
Новий відгук або коментар
Мережевий зарядний пристрій Anker PowerPort 312 White, 20 W USB Type-C + кабель USB Type-C (B2348G21)
Немає в наявності
Код товару: 603229
799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Неймовірно компактний. Компактний дизайн економить місце в сумці або під час під’єднання до розетки. 2 в 1. За допомогою портів USB-C і USB-A можна одночасно заряджати на високій швидкості до 2 пристроїв. Висока швидкість. Підтримує швидке заряджання потужністю 20 Вт, що дає змогу зарядити ваш iPhone до 50% усього за 30 хвилин. Універсальна сумісність. Оснащено технологією PowerIQ 3.0 для оптимального заряджання практично будь-якого мобільного пристрою, включно з телефонами, планшетами та багато іншого. Чудова безпека завдяки MultiProtect. Має загалом 10 функцій безпеки, включно із захистом від короткого замикання, захистом від високої напруги та контролем температури для захисту вас і ваших під’єднаних пристроїв.