|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Вага | 0.00 |
|---|---|
| Гарантія | 18 міс. |
| Живлення | мережа |
| Кабель в комплекті | без кабеля |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Максимальна вихідна потужність | 25 Вт |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 25.00 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Призначення | універсальне |
| Роз'єм виходу | USB Type-C |
| Розмір | 50 х 45 х 29 мм |
| Технологія швидкої зарядки | PowerIQ |
| Тип | мережевий зарядний пристрій |
| Тип вихідного підключення | USB Type-C |
| Тип зарядного пристрою | Мережевий |
| Adaptive Fast Charging (AFC) | Ні |
| Fast Charge | Так |
| Fast Charge Huawei (FCP) | Ні |
| Power Delivery | Ні |
| PowerIQ | Ні |
| Programmable Power Supply (PPS) | Ні |
| Qi | Ні |
| Quick Charge | Ні |
| SuperCharge (SCP) | Ні |
| Vooc | Ні |
| Версія PowerIQ | 3.0 |
| Вихід USB1 | 5B / 3A, 9В / 2.8A |
| Вихід USB2 | немає |
| Вихід USB3 | нет |
| Вихід USB4 | немає |
| Вихід USB5 | немає |
| Вихід USB6 | немає |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перезаряду | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Кабель | немає |
| Максимальна потужність | 25 Вт |
| Наявність дисплея | Ні |
| Підсвічування / Індикація | Ні |
| Роз'єми USB-C | 1 |
Новий відгук або коментар
Мережевий зарядний пристрій Anker PowerPort 312 Black, 25 W USB Type-C (A2642G11)
Немає в наявності
Код товару: 603228
799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Максимальна швидкість. Мережевий зарядний пристрій Anker 312 підтримує надшвидку зарядку Samsung 2.0 потужністю 25 Вт. Тепер ви можете повністю зарядити свій Galaxy S22 менш ніж за 1,5 години. Універсальна сумісність. Оснащений технологією PowerIQ 3.0, що забезпечує оптимізоване заряджання практично будь-яких мобільних пристроїв, включно з телефонами, планшетами та багато іншого. Компактний і портативний. Завдяки легкій конструкції ви можете взяти цей потужний зарядний пристрій із собою, куди б ви не вирушили. Чудова безпека. Ексклюзивна система безпеки MultiProtect від Anker поєднує в собі захист від перенапруги, захист від перегріву, регулювання струму та інші передові функції безпеки, щоб убезпечити вас і ваші пристрої під час заряджання.