|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−27%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB порти | 1 x USB Type C |
|---|---|
| Вага | 0.00 |
| Гарантія | 18 міс. |
| Живлення | мережа |
| Кабель в комплекті | без кабеля |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Максимальна вихідна потужність | 45 Вт |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 45.00 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Призначення | універсальне |
| Роз'єм виходу | USB Type-C |
| Розмір | 40 х 37 х 35 мм |
| Технологія швидкої зарядки | PD, PowerIQ, PPS |
| Тип | мережевий зарядний пристрій |
| Тип вихідного підключення | USB Type-C |
| Тип зарядного пристрою | Мережевий |
| Adaptive Fast Charging (AFC) | Ні |
| Fast Charge | Ні |
| Fast Charge Huawei (FCP) | Ні |
| Power Delivery | Так |
| PowerIQ | Так |
| Programmable Power Supply (PPS) | Так |
| Qi | Ні |
| Quick Charge | Ні |
| SuperCharge (SCP) | Ні |
| Vooc | Ні |
| Версія PD | 3.0 |
| Версія PowerIQ | 3.0 |
| Вихід USB1 | 5B / 3A, 9В / 3A, 12В / 3A, 15В / 3A |
| Вихід USB2 | немає |
| Вихід USB3 | нет |
| Вихід USB4 | немає |
| Вихід USB5 | немає |
| Вихід USB6 | немає |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перезаряду | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Кабель | немає |
| Максимальна потужність | 45 Вт |
| Наявність дисплея | Ні |
| Підсвічування / Індикація | Ні |
| Роз'єми USB-C | 1 |
Новий відгук або коментар
Мережевий зарядний пристрій Anker PowerPort 313 - 45W PD + PPS USB-C Black (A2643G11)
Немає в наявності
Код товару: 603226
1 020 грн
1 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Надшвидка зарядка Завдяки потужності зарядки 45 Вт і підтримці надшвидкої зарядки Samsung зарядний пристрій Anker 313 (Ace, 45 Вт) може повністю зарядити ваш Galaxy S23 менш ніж за годину. Розроблено для портативності Компактний дизайн означає, що ви можете брати цей потужний зарядний пристрій із собою куди завгодно. Висока безпека Ексклюзивна система безпеки MultiProtect від Anker поєднує в собі захист від перенапруги, перегріву, регулювання струму та додаткові функції безпеки, щоб захистити вас і ваші пристрої під час заряджання. Універсальна сумісність Розроблений для Samsung, але сумісний із широким спектром пристроїв, включаючи iPhone, iPad і багато іншого.