|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB порти | 1 x USB Type C |
|---|---|
| Вага | 0.00 |
| Вага, г | 82.00 |
| Вихідна напруга | USB-C (33 Вт): 5V / 3A, 9V / 3A, 11V / 3A, 15V / 2.2A, 20V / 1.65A USB-A (33 Вт): 4.5V / 5A, 5V / 3A, 5V / 4.5A, 9V / 3A, 11V / 3A, 12V / 2.5A, 20V / 1.5A |
| Гарантія | 18 міс. |
| Живлення | мережа |
| Кабель в комплекті | без кабеля |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Максимальна вихідна потужність | 33 Вт |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 33.00 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | Один порт: USB-C - 33 Вт USB-A - 33 Вт Два порти одночасно: USB-C + USB-A - 32 Вт |
| Призначення | універсальне |
| Роз'єм виходу | USB Type-C, USB Type-А |
| Розмір | 40 х 35 х 35 мм |
| Технологія швидкої зарядки | PD, PowerIQ |
| Тип | мережевий зарядний пристрій |
| Тип вихідного підключення | USB Type-C |
| Тип зарядного пристрою | Мережевий |
| Adaptive Fast Charging (AFC) | Ні |
| Fast Charge | Ні |
| Fast Charge Huawei (FCP) | Ні |
| Power Delivery | Так |
| PowerIQ | Так |
| Programmable Power Supply (PPS) | Ні |
| Qi | Ні |
| Quick Charge | Ні |
| SuperCharge (SCP) | Ні |
| Vooc | Ні |
| Версія PD | 3.0 |
| Версія PowerIQ | 3.0 |
| Вихід USB1 | 5B / 3A, 9В / 2.22A, 12В / 1.67A |
| Вихід USB2 | 5В / 2.4А |
| Вихід USB3 | нет |
| Вихід USB4 | немає |
| Вихід USB5 | немає |
| Вихід USB6 | немає |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перезаряду | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Кабель | немає |
| Максимальна потужність | 32 Вт |
| Наявність дисплея | Ні |
| Підсвічування / Індикація | Ні |
| Роз'єми USB-C | 1 |
| Роз'єми USB-А | 1 |
Новий відгук або коментар
Мережевий зарядний пристрій Anker PowerPort 323 Black (A2331G11)
Немає в наявності
Код товару: 603243
951 грн
999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
USB-C Power Delivery і потужність 33Вт забезпечує заряджання телефонів і планшетів у 3 рази швидше, ніж за допомогою оригінального зарядного пристрою. Тепер за допомогою портів USB-C і USB-A можна заряджати до 2 пристроїв одночасно. Неймовірно компактний Anker 323 на 45% менший, ніж оригінальний зарядний пристрій потужністю 30 Вт. Займає менше місця, забезпечуючи при цьому стільки ж енергії. Легко поміщається в будь-яку сумку, гаманець або кишеню. Універсальна сумісність Оснащений технологією PowerIQ 3.0, що забезпечує оптимізоване заряджання практично будь-яких мобільних пристроїв, включно з телефонами, планшетами та багато іншого. ActiveShield Забезпечує безперервний контроль температури та вихідної потужності для захисту під’єднаних пристроїв.