|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Ні |
|---|---|
| IPTV | Ні |
| LAN, WAN порти, шт. | 1 |
| USB | Так |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Ні |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Вага | 0.88 кг |
| Віддалене управління | Так |
| Гарантія | 60 міс. |
| Додатково. QoS | немає |
| Діапазон частот | немає |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Gray |
| Комплектація | комутатор, блок живлення, документація |
| Консольний порт | Так |
| Конструкція антен | немає |
| Кількість LAN-портів | 4 |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Площа покриття | немає |
| Призначення роутера | серверний |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Ні |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри, мм | 216 x 147.3 x 33 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Ні |
| Схема MIMO | немає |
| Тип мережевого пристрою | дротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 12 В |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
Новий відгук або коментар
Міжмережевий екран ZYXEL USG FLEX 50 (USGFLEX50-EU0101F)
Немає в наявності
Код товару: 609521
9 899 грн
9 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Єдина мережа. Nebula. USG FLEX 50 тепер є частиною сімейства пристроїв Nebula з таким самим простим інтерфейсом управління та оптимізованою конфігурацією. Мережеві функції та послуги оптимізовані для керування розподіленими мережами. Безпечна мережа філій USG FLEX 50 забезпечує широкий спектр типів VPN-підключень, включаючи IKEv2, SSL та IPsec VPN. Усі пропонують клієнтам безпечні віддалені підключення. Балансування навантаження або резервування VPN з IKEv2 забезпечують високу надійність та безпеку VPN для вашого бізнесу. USG FLEX 50 розроблений спеціально для потреб малого бізнесу та філій та забезпечує безпеку корпоративного класу. Розширені функції мережі та сервіси безпеки, такі як контентна фільтрація, синхронізація профілів безпеки та SecuReporter, покращують безпеку, блокуючи доступ до шкідливих або небезпечних веб-сайтів. Централізоване керування від Nebula Завдяки швидкому розгортанню та спрощеному централізованому управлінню установка та експлуатація більше не є проблемою. Після реєстрації в мережі USG FLEX 50 автоматично підключається до Nebula, після чого застосовується заздалегідь налаштована конфігурація. USG FLEX 50 допомагає клієнтам дотримуватись нормативних вимог, пропонуючи послугу архівування логів без необхідності встановлення додаткового обладнання та програмного забезпечення. Єдина платформа Всі пристрої Nebula керуються через веб-портал або мобільний додаток за допомогою інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу, який дозволяє налаштовувати, керувати та усувати неполадки у всіх розподілених мережах з одного екрана без складнощів віддаленого доступу. Комплексна веб-фільтрація USG FLEX забезпечує розширені функціональні можливості веб-фільтрації та безпеку завдяки потужному поєднанню фільтрації на основі категорій та репутації. Динамічний аналіз вмісту сайтів визначає, чи він належить до небажаної категорії, наприклад азартні ігри, порнографія, ігри та багато іншого. Нещодавно доданий контент-фільтр DNS пропонує найкращий підхід до перевірки доступу до Інтернету, особливо коли веб-сайт використовує ESNI (зашифровану вказівку імені сервера), де традиційна фільтрація URL-адрес не застосовується до домену призначення. Глибокий аналіз усіх ваших пристроїв Аналіз пристроїв дає вам більше інформації про ваші мережі, включаючи дротові, бездротові, BYOD та IoT пристрої. Ви можете створити політику доступу з контекстом, наприклад, версію ОС або категорію пристроїв, щоб забезпечити сегментацію мережі. Це зменшує поверхню атаки та запобігає поширенню загроз. Це також допомагає скоротити час, який витрачається на розслідування. Продовжуючи прагнути більшої прозорості для наших клієнтів, Zyxel SecuReporter надає вашій організації комплексну панель управління інвентаризацією кінцевих пристроїв. Аналітичні звіти та поглиблений аналіз загроз На основній консолі міжмережевих екранів серії USG FLEX виводиться у зручному для читання форматі зведення статистики щодо трафіку та графічні діаграми статистики загроз. При використанні сервісу SecuReporter можна отримати поглиблений аналіз загроз з кореляцією подій, на основі якого можна виявити тенденції зміни стану мережі та вжити запобіжних заходів для відображення атак. Відображення всіх подій в мережі на одній централізованій консолі полегшує керування різними клієнтами та пристроями.
![Міжмережевий екран ZYXEL USG FLEX 50 (USGFLEX50-EU0101F) [609521] Міжмережевий екран ZYXEL USG FLEX 50 (USGFLEX50-EU0101F) [609521]](/content/images/18/390x390l80mc0/39354810927186.jpg)
![Міжмережевий екран ZYXEL USG FLEX 50 (USGFLEX50-EU0101F) [609521] Міжмережевий екран ZYXEL USG FLEX 50 (USGFLEX50-EU0101F) [609521]](/content/images/18/390x390l80mc0/20744294021831.jpg)
![Міжмережевий екран ZYXEL USG FLEX 50 (USGFLEX50-EU0101F) [609521] Міжмережевий екран ZYXEL USG FLEX 50 (USGFLEX50-EU0101F) [609521]](/content/images/18/390x390l80mc0/90857398475029.jpg)
![Міжмережевий екран ZYXEL USG FLEX 50 (USGFLEX50-EU0101F) [609521] Міжмережевий екран ZYXEL USG FLEX 50 (USGFLEX50-EU0101F) [609521]](/content/images/18/390x390l80mc0/23638716100828.jpg)