|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−8%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Ні |
|---|---|
| IPTV | Ні |
| LAN, WAN порти, шт. | 1 |
| USB | Так |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Ні |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Вага | 0.85 кг |
| Віддалене управління | Так |
| Гарантія | 60 міс. |
| Додатково. QoS | немає |
| Діапазон частот | немає |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Gray |
| Комплектація | комутатор, блок живлення, консольний кабель, документація |
| Консольний порт | Так |
| Конструкція антен | немає |
| Кількість LAN-портів | 4 |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Площа покриття | немає |
| Призначення роутера | серверний |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Ні |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри, мм | 216 x 147.3 x 33 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Ні |
| Схема MIMO | немає |
| Тип мережевого пристрою | дротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 12 В |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
Новий відгук або коментар
Міжмережевий екран ZYXEL ZyWALL ATP100 (ATP100-EU0112F)
Немає в наявності
Код товару: 609522
9 342 грн
10 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Серія Zyxel ZyWALL ATP – це міжмережеві екрани, призначені для малого та середнього бізнесу та оснащені інтелектуальними функціями, які підвищують рівень захисту мережі, особливо у боротьбі з невідомими загрозами. Ця серія підтримує не тільки всі сервіси безпеки Zyxel, такі як контентна фільтрація, патруль додатків, антиспам, репутаційний фільтр і т. д., але також пісочницю та сервіс аналітики SecuReporter, що забезпечують високу продуктивність і комплексний захист як рішення, що саморозвивається. Ефективна спільна робота із серією ATP Розширення портфоліо пристроїв Nebula за допомогою міжмережевих екранів ATP забезпечує спільний захист мережі та перевірку файлів у пісочниці. Отримуйте докладні звіти для активного моніторингу та високої видимості мережевої активності з нашим захистом, що постійно розвивається. Комплексне виявлення та запобігання загрозам ATP оснащений декількома інструментами захисту, такими як пісочниця, щоб зупинити невідоме шкідливе програмне забезпечення та загрози нульового дня, і CDR, який може блокувати або поміщати в карантин скомпрометованих клієнтів на кордоні мережі, стримуючи загрозу та запобігаючи подальшим збиткам. Єдина безпека у всіх мережах Ми пропонуємо широкий спектр продуктів, які забезпечують різні варіанти віддаленого доступу, включаючи міжмережеві екрани для головного офісу та філій, точки віддаленого доступу з Secure Wi-Fi та VPN клієнти для віддалених співробітників, розширюючи захист кінцевих пристроїв. Оптимізація використання ресурсів ATP може допомогти бізнесу керувати тим, які програми використовують співробітники, і швидко переглядати всі програми за певний період. Більше 3700 програм класифікуються за різними мітками. Просто наведіть курсор, щоб заблокувати чи розблокувати будь-яке з них.
![Міжмережевий екран ZYXEL ZyWALL ATP100 (ATP100-EU0112F) [609522] Міжмережевий екран ZYXEL ZyWALL ATP100 (ATP100-EU0112F) [609522]](/content/images/19/390x390l80mc0/52216804224465.jpg)
![Міжмережевий екран ZYXEL ZyWALL ATP100 (ATP100-EU0112F) [609522] Міжмережевий екран ZYXEL ZyWALL ATP100 (ATP100-EU0112F) [609522]](/content/images/19/800x354l80mc0/35469292523241.jpg)