|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.7" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 1080x2412 |
| Технологія дисплея | AMOLED |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Octa-core (4x2.40 GHz Cortex-A78 & 4x1.95 GHz Cortex-A55) |
| Камера | 50 Мп+50 Мп+8 Мп |
| Основна камера - Світлосила | F1.9+F2.7+F2.2 |
| Основна камера | 32 Мп |
| Фронтальна камера - Світлосила | F2.2 |
| Роздільна здатність запису відео | 3840x2160 |
| 3G | Так |
| LTE | Так |
| 5G | Так |
| Bluetooth | Так |
| GPS-модуль | Так |
| USB тип C | Так |
| Ємність аккумулятора | 5000.00 |
| Вага батареї | 90.00 |
| Вага без упаковки | 0.19 |
| Вага в упаковці | 0.55 |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Види зв'язку | 5G, 4G, 3G, 2G |
| Датчики | Дактилоскопічний (під дисплеєм, оптичний), акселерометр, гіроскоп, наближення, компас |
| Знімний акумулятор | Ні |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Лоток під карту типу Nano SIM | 2 |
| Потужність зарядки | 80.00 |
| Підключення телефону | Bluetooth/USB/Wi-Fi |
| Розмір | 161.70 x 74.70 x 7.60 мм |
| Об'єм брутто | 0.001 |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Колір | Золотий |
| Вага | 0.00 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Потужність зарядки, Вт | 80.00 |
Новий відгук або коментар
Мобільний телефон 13 PLUS 5G RMX5000 8/256 VIC.GOLD REALME (RMX5000 8/256 VICT. GOLD)
Немає в наявності
Код товару: 50406
12 249 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Вбудована пам'ять 256 Гб
RAM 8 ГБ
Gold
3G
5G
LTE
OS Android 14.0
Screen 6.7"
1080 x 2412
AMOLED
Процесор Octa-core (4x2.40 GHz Cortex-A78 & 4x1.95 GHz Cortex-A55)
Dual SIM
1xUSB тип C
2xЛоток під карту типу Nano SIM
Камера 50 Мп+50 Мп+8 Мп
Передня камера 32MP
Bluetooth/USB/Wi-Fi
Bluetooth
Bluetooth 5.2
GPS
Ємність акумулятора 5000 мА·год
Розмір 161.70 x 74.70 x 7.60 мм
Weight 0.185 кг
RAM 8 ГБ
Gold
3G
5G
LTE
OS Android 14.0
Screen 6.7"
1080 x 2412
AMOLED
Процесор Octa-core (4x2.40 GHz Cortex-A78 & 4x1.95 GHz Cortex-A55)
Dual SIM
1xUSB тип C
2xЛоток під карту типу Nano SIM
Камера 50 Мп+50 Мп+8 Мп
Передня камера 32MP
Bluetooth/USB/Wi-Fi
Bluetooth
Bluetooth 5.2
GPS
Ємність акумулятора 5000 мА·год
Розмір 161.70 x 74.70 x 7.60 мм
Weight 0.185 кг