|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GPS-модуль | Ні |
|---|---|
| GSM | 900, 1800 |
| Ємність аккумулятору, мАг | 1000 |
| Вага, г | 94 |
| Вбудована пам'ять | 32 ГБ |
| Ввід данних | Цифрова клавіатура |
| Висота, мм | 121 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Додатково | Ліхтарик, eBook, Швидкий набір, Конфіденційність, Ігри, Файловий менеджер, SOS режим, Фільтри дзвінків, Калькулятор, Функція енергозбереження, Текстові нотатки, Будильник, Таймер, Секундомір, Календар (з планувальником подій), Вібровиклик, FM-радіо, MP3 п |
| Діагональ екрана | 2.4" |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | Телефон, Зарядний пристрій, Акумулятор, Гарантійний талон, Інструкція |
| Комунікації | Bluetooth 2.1, SMS |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість кольорів | 262 000 кольорів |
| Матеріал | полікарбонат |
| Мультимедіа | Диктофон, FM-радіо, MP3-плеєр, Будильник, калькулятор, Таймер, Секундомір, Ліхтарик, Нотатки, eBook, Вібродзвінок |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 МБ |
| Порти підключення | Навушники (3.5 мм), MicroUSB |
| Роздільна здатність дисплея | 240x320 |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Стандарт зв'язку | 2G (GSM) |
| Тип SIM-карти | mini-SIM |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип дисплея | TN |
| Тип корпусу | моноблок |
| Тип матриці | TN |
| Товщина, мм | 13.50 |
| Ширина, мм | 51.00 |
| Bluetooth | 2.1 |
| IrDA | Ні |
| Wi-Fi | Ні |
| Ємність аккумулятору | 1000 мАг |
| Вага | 94 г |
| Захист від вологи та пилу | Відсутній |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 МБ |
| Обсяг SD-карти | micro SD (до 16 ГБ) |
| Основна камера | 0.3 Мп |
| Протиударний | Ні |
| Роз'єм для зарядного пристрою | micro-USB |
| Роз'єм для навушників | 3.5 мм Mini-Jack |
| Розміри | 120.5х51х13.5 мм |
| Форм-фактор | моноблок |
| Фронтальна камера | Ні |
Новий відгук або коментар
Мобiльний телефон 2E E240 2022 Dual Sim Black (688130245159)
Немає в наявності
Код товару: 600321
649 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Мобільний телефон 2E E240 2022 виконаний у компактному корпусі з якісного пластику. Телефон комфортно лягає в руку, а завдяки спеціальній формі клавіш зручний набір і керування гарантовано. Багатий функціонал телефона надає користувачеві широкі можливості, з-поміж яких: голосові дзвінки, SMS-повідомлення, телефонна книга на 500 номерів, аудіоплеєр, FM-приймач, органайзер тощо. Підтримує роботу двох SIM-карт. Передбачено унікальну функцію SOS. Потужний акумулятор 1 000 мА·год забезпечить довготривалу роботу без підзаряду.
![Мобiльний телефон 2E E240 2022 Dual Sim Black (688130245159) [600321] Мобiльний телефон 2E E240 2022 Dual Sim Black (688130245159) [600321]](/content/images/47/390x390l80mc0/35087983300018.jpg)
![Мобiльний телефон 2E E240 2022 Dual Sim Black (688130245159) [600321] Мобiльний телефон 2E E240 2022 Dual Sim Black (688130245159) [600321]](/content/images/47/390x390l80mc0/63749451039696.jpg)
![Мобiльний телефон 2E E240 2022 Dual Sim Black (688130245159) [600321] Мобiльний телефон 2E E240 2022 Dual Sim Black (688130245159) [600321]](/content/images/47/390x390l80mc0/27780243962590.jpg)
![Мобiльний телефон 2E E240 2022 Dual Sim Black (688130245159) [600321] Мобiльний телефон 2E E240 2022 Dual Sim Black (688130245159) [600321]](/content/images/47/390x390l80mc0/85600669692607.jpg)
![Мобiльний телефон 2E E240 2022 Dual Sim Black (688130245159) [600321] Мобiльний телефон 2E E240 2022 Dual Sim Black (688130245159) [600321]](/content/images/47/390x390l80mc0/99566956469809.jpg)
![Мобiльний телефон 2E E240 2022 Dual Sim Black (688130245159) [600321] Мобiльний телефон 2E E240 2022 Dual Sim Black (688130245159) [600321]](/content/images/47/390x390l80mc0/81219304741232.jpg)
![Мобiльний телефон 2E E240 2022 Dual Sim Black (688130245159) [600321] Мобiльний телефон 2E E240 2022 Dual Sim Black (688130245159) [600321]](/content/images/47/390x390l80mc0/92227453217972.jpg)
![Мобiльний телефон 2E E240 2022 Dual Sim Black (688130245159) [600321] Мобiльний телефон 2E E240 2022 Dual Sim Black (688130245159) [600321]](/content/images/47/390x390l80mc0/27640556688270.jpg)
![Мобiльний телефон 2E E240 2022 Dual Sim Black (688130245159) [600321] Мобiльний телефон 2E E240 2022 Dual Sim Black (688130245159) [600321]](/content/images/47/390x390l80mc0/93380342108968.jpg)
![Мобiльний телефон 2E E240 2022 Dual Sim Black (688130245159) [600321] Мобiльний телефон 2E E240 2022 Dual Sim Black (688130245159) [600321]](/content/images/47/390x390l80mc0/67345298278691.jpg)