|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Новинка
−11%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.67" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1604 |
| Технологія дисплея | LCD |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Octa-core (2x2.4 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Камера | 50 Мп+2 Мп |
| Основна камера - Світлосила | f/1.8; f/2.4 |
| Основна камера | 8 Мп |
| Фронтальна камера - Світлосила | f/2.0 |
| Роздільна здатність запису відео | 1920x1080 |
| 3G | Так |
| 4G | Так |
| LTE | Так |
| 5G | Так |
| Bluetooth | Так |
| GPS-модуль | Так |
| USB тип C | Так |
| Ємність аккумулятора | 5800.00 |
| Аксесуари в комплекті | Зарядний пристрій, захисний чохол, інструкція з техніки безпеки, короткий посібник, USB-кабель |
| Вага без упаковки | 0.19 |
| Вага в упаковці | 0.44 |
| Вага упаковки | 8.70 |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Види зв'язку | 5G, 4G, 3G, 2G |
| Висота упаковки | 23.00 |
| Датчики | Дактилоскопічний (бічний), акселерометр, наближення, компас |
| Знімний акумулятор | Ні |
| Комплектний блок живлення | Так |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Лоток під карту типу Nano SIM | 2 |
| Потужність зарядки | 45.00 |
| Підключення телефону | Wi-Fi |
| Розмір | 164.8 x 75.5 x 7.8 мм |
| Об'єм брутто | 0.001 |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип карти пам'яті | Micro SDXC |
| Колір | Оливково-зелений |
| Вага | 0.00 |
| Ширина упаковки | 24.00 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Потужність зарядки, Вт | 45.00 |
Новий відгук або коментар
Мобільний телефон A5 PRO 5G 8/256 CPH2695 OLIVE GREEN OPPO (CPH2695 GREEN 8/256)
Немає в наявності
Код товару: 500535
8 853 грн
9 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Model A5 Pro 5G
Вбудована пам'ять 256 ГБ
RAM 8 ГБ
Оливково-зелений
3G
4G
5G
LTE
OS Android 15.0
Screen 6.67"
720 x 1604
LCD
Процесор Octa-core (2x2.4 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55)
Memory Card Micro SDXC
Dual SIM
1xUSB тип C
2xЛоток під карту типу Nano SIM
Камера 50 Мп+2 Мп
Передня камера 8 Мп
Bluetooth/USB/NFC/Wi-Fi
Bluetooth
Bluetooth 5
GPS
Комплектний блок живлення
Потужність зарядки 45 Вт
Ємність акумулятора 5800 мА·год
Розмір 164.8 x 75.5 x 7.8 мм
Weight 0.194 кг
Вбудована пам'ять 256 ГБ
RAM 8 ГБ
Оливково-зелений
3G
4G
5G
LTE
OS Android 15.0
Screen 6.67"
720 x 1604
LCD
Процесор Octa-core (2x2.4 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55)
Memory Card Micro SDXC
Dual SIM
1xUSB тип C
2xЛоток під карту типу Nano SIM
Камера 50 Мп+2 Мп
Передня камера 8 Мп
Bluetooth/USB/NFC/Wi-Fi
Bluetooth
Bluetooth 5
GPS
Комплектний блок живлення
Потужність зарядки 45 Вт
Ємність акумулятора 5800 мА·год
Розмір 164.8 x 75.5 x 7.8 мм
Weight 0.194 кг
![Смартфон OPPO A5 Pro 4G 8/256GB Olive Green [500535] Смартфон OPPO A5 Pro 4G 8/256GB Olive Green [500535]](/content/images/39/390x390l80mc0/85960736245335.jpg)
![Смартфон OPPO A5 Pro 4G 8/256GB Olive Green [500535] Смартфон OPPO A5 Pro 4G 8/256GB Olive Green [500535]](/content/images/39/390x390l80mc0/22470320743260.jpg)
![Смартфон OPPO A5 Pro 4G 8/256GB Olive Green [500535] Смартфон OPPO A5 Pro 4G 8/256GB Olive Green [500535]](/content/images/39/390x390l80mc0/80233660920699.jpg)
![Смартфон OPPO A5 Pro 4G 8/256GB Olive Green [500535] Смартфон OPPO A5 Pro 4G 8/256GB Olive Green [500535]](/content/images/39/390x390l80mc0/74404930344563.jpg)
![Смартфон OPPO A5 Pro 4G 8/256GB Olive Green [500535] Смартфон OPPO A5 Pro 4G 8/256GB Olive Green [500535]](/content/images/39/390x390l80mc0/92887417968890.jpg)