|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.74" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1600 |
| Технологія дисплея | IPS-LCD |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Octa-core (2x1.8 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Камера | 50 Мп |
| Основна камера - Світлосила | f/1.8 |
| Основна камера | 5 Мп |
| Фронтальна камера - Світлосила | f/2.2 |
| Роздільна здатність запису відео | 1280x720 |
| 3G | Так |
| LTE | Так |
| Bluetooth | Так |
| GPS-модуль | Так |
| USB тип C | Так |
| Wi-Fi | Так |
| Ємність аккумулятора | 5000.00 |
| Вага без упаковки | 0.19 |
| Вага в упаковці | 0.24 |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Види зв'язку | 4G, 3G, 2G |
| Датчики | Акселерометр, гіроскоп, наближення, компас |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Лоток під карту типу Nano SIM | 2 |
| Потужність зарядки | 15.00 |
| Підключення телефону | Bluetooth/USB/Wi-Fi/Wi-Fi Direct |
| Розмір | 167.3 x 76.7 x 7.8 мм |
| Об'єм брутто | 0.001 |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип карти пам'яті | Micro SDXC |
| Колір | Темно-зелений |
| Вага | 0.00 |
| Гарантія | 24 міс. |
Новий відгук або коментар
Мобільний телефон C61 REALME (RMX3930 8/256 DARK GREEN)
Немає в наявності
Код товару: 50513
5 583 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Model C61
Вбудована пам'ять 256 Гб
RAM 8 ГБ
Темно-зелений
WiFi
3G
LTE
OS Android 14.0
Screen 6.74"
720 x 1600
IPS-LCD
Процесор Octa-core (2x1.8 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55)
Memory Card Micro SDXC
Dual SIM
1xUSB тип C
2xЛоток під карту типу Nano SIM
Камера 50 Мп
Передня камера 5MP
Bluetooth/USB/Wi-Fi/Wi-Fi Direct
Bluetooth
Bluetooth 5
GPS
Ємність акумулятора 5000 мА·год
Розмір 167.3 x 76.7 x 7.8 мм
Weight 0.188 кг
Вбудована пам'ять 256 Гб
RAM 8 ГБ
Темно-зелений
WiFi
3G
LTE
OS Android 14.0
Screen 6.74"
720 x 1600
IPS-LCD
Процесор Octa-core (2x1.8 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55)
Memory Card Micro SDXC
Dual SIM
1xUSB тип C
2xЛоток під карту типу Nano SIM
Камера 50 Мп
Передня камера 5MP
Bluetooth/USB/Wi-Fi/Wi-Fi Direct
Bluetooth
Bluetooth 5
GPS
Ємність акумулятора 5000 мА·год
Розмір 167.3 x 76.7 x 7.8 мм
Weight 0.188 кг