|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−8%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.4" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 1256x2760 |
| Технологія дисплея | P-OLED |
| Тип матриці | P-OLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7300 |
| Частота процесора, ГГц | 4x2.5 ГГц + 4x2.0 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Камера | 50 Мп+10 Мп+13 Мп |
| Основна камера - Світлосила | F1.8+F2.0+F2.2 |
| Основна камера | 50+13+10 Мп |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Фронтальна камера - Світлосила | F2.4 |
| Роздільна здатність запису відео | 3840x2160 |
| 3G | Так |
| LTE | Так |
| 5G | Так |
| Bluetooth | Так |
| GPS-модуль | Так |
| NFC | Так |
| USB тип C | Так |
| Ємність аккумулятора | 4310.00 |
| Бездротова зарядка | Так |
| Вага батареї | 80.00 |
| Вага без упаковки | 0.17 |
| Вага в упаковці | 0.35 |
| Вага упаковки | 0.35 |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Види зв'язку | 5G, 4G, 3G, 2G |
| Висота упаковки | 8.50 |
| Датчики | Дактилоскопічний (під дисплеєм, оптичний), акселерометр, гіроскоп, наближення, компас, підтримка Smart Connect (Ready For) |
| Знімний акумулятор | Ні |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 3 |
| Лоток під карту типу Nano SIM | 1 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 68 Вт |
| Підключення телефону | Bluetooth/NFC/USB/Wi-Fi |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 154.1x71.2x8.1 мм |
| Серія | Motorola Moto Edge 50 Neo |
| Об'єм брутто | 0.001 |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | IP68 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM, eSIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Синій |
| Вага | 171 г |
| Ширина упаковки | 3.50 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 4310 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | немає |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Потужність зарядки, Вт | 68.00 |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Motorola Moto Edge 50 Neo 8/256GB Nautical Blue (PB310053RS)
Немає в наявності
Код товару: 609174
11 997 грн
12 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Відчуйте вишуканість на дотик Розповідайте дивовижні історії з Motorola edge 50 neo, оснащеним удосконаленою камерою із ультра сенсором Sony LYTIA 700С та підтримкою штучного інтелекту moto ai. Насолоджуйтесь вишуканим ультратонким дизайном та водозахистом IP68. Підкресліть свій стиль оздобленням з ніжної на дотик веганської шкіри в одному з благородних відтінків Pantone. СТВОРЬТЕ ВЛАСНІ ІСТОРІЇ Фіксуйте дорогоцінні моменти за допомогою 50МП основної камери на основі сенсора LYTIA 700C. Охопіть простір. ВИХОПИТЬ ДЕТАЛІ. Робіть об’єкти до 30 разів за допомогою 10МП телеоб’єктива. Розширюйте бачення за допомогою ультраширокої камери та Macro Vision. ПРОФЕСІЙНА ЯКІСТЬ Робіть дивовижні фотографії та відео, які будуть виглядати жвавішими та реалістичнішими завдяки обробці штучним інтелектом moto ai. НОВИЙ РІВЕНЬ ЯКОСТІ ЗОБРАЖЕНЬ Компактний 6,36-дюймовий pOLED дисплей з роздільною здатністю Super HD дарує неймовірну деталізацію зображення та яскравість до 2800 ниток. Пориньте у реалістичні кольори HDR10+ та багатовимірний звук від Dolby Atmos. ЗАРЯД ЕНЕРГІЇ ДЛЯ ВАШОЇ Пристрасті Залишайтеся у творчому процесі завдяки швидкій зарядці на цілий день лише за 11 хвилин або бездротовій зарядці до 15 Вт. Сховища вистачить на все Більше не потрібно турбуватися про збереження даних. З пам’яттю до 256 ГБ у вас є багато простору для зберігання багаторічних фото та відео архівів, програм, музики та фільмів. Крім того, отримайте 5 оновлень ОС та оновлення безпеки до 2029 року. Оперативна пам’ять 8 ГБ блискавично виконує багато завдань одночасно. КОЛЬОРИ PANTONE. СТИЛЬ MOTOROLA. Підкресліть свій стиль зі смартфоном від motorola та кольором від Pantone. Відкрийте всі натхненні природою відтінки: насичений червоний, морський синій або класичні вишукані нейтральні відтінки.