|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GPS-модуль | Ні |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Діагональ екрана | 1.77" |
| Колір | Чорний |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Матеріал | пластик |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 МБ |
| Роздільна здатність дисплея | 120x160 |
| Стандарт зв'язку | 2G (EDGE) |
| Тип SIM-карти | mini-SIM |
| Тип дисплея | TFT |
| Bluetooth | є |
| IrDA | Ні |
| Wi-Fi | Ні |
| Ємність аккумулятору | 1000 мАг |
| Вага | 69 г |
| Захист від вологи та пилу | Відсутній |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 МБ |
| Обсяг SD-карти | micro SD (до 32 ГБ) |
| Основна камера | 0.3 Мп |
| Протиударний | Ні |
| Роз'єм для зарядного пристрою | micro-USB |
| Роз'єм для навушників | 3.5 мм Mini-Jack |
| Розміри | 118x51x12.5 мм |
| Форм-фактор | моноблок |
| Фронтальна камера | Ні |
Новий відгук або коментар
Мобiльний телефон Ergo B184 Dual Sim Black (B184 Black)
Немає в наявності
Код товару: 600326
499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
КЛАСИЧНИЙ ТЕЛЕФОН З ВІДМІННИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ Стриманий та одночасно стильний дизайн, просте та зрозуміле меню, широкий набір можливостей для спілкування і розваг – все це про модель ERGO B184 Dual Sim Black. Даний телефон важить лише 69 грамів, містить вбудований ліхтарик, має дещо скруглені грані корпусу та фактурну задню кришку, яка додає привабливості й запобігає вислизанню з рук. БІЛЬШЕ ДЗВІНКІВ ТА ІНТЕРНЕТУ ЗАВДЯКИ ПОДВІЙНОМУ СЛОТУ ДЛЯ SIM-КАРТ Модель ERGO B184 Dual Sim Black дає змогу одночасно користуватися одразу двома SIM-картками й отримувати максимум переваг від такого рішення. Крім того, інтерфейси Bluetooth та microUSB значно розширюють комунікаційні можливості телефону, а підтримка стандарту GPRS відкриває доступ до всесвітньої мережі через вбудований браузер. МУЛЬТИМЕДІЙНИЙ ФУНКЦІОНАЛ ДЛЯ СПРАВ ТА РОЗВАГ Мобільний телефон ERGO B184 Dual Sim Black дає змогу не лише телефонувати й писати повідомлення, але й повноцінно замінює собою аудіоплеєр: навушники під’єднуються через 3,5мм роз’єм, а музика зберігається на карті пам’яті microSD об’ємом до 32 Гб. Наявність камери дає можливість фотографувати та знімати просте відео, а завдяки FM-приймачу можна прослуховувати радіо.