платежі
по 350 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| GPS-модуль | Ні |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Діагональ екрана | 1.77" |
| Колір | Чорний, помаранчевий |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Матеріал | пластик |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 МБ |
| Роздільна здатність дисплея | 128x160 |
| Стандарт зв'язку | 2G (EDGE) |
| Тип SIM-карти | SIM |
| Тип дисплея | TFT |
| Bluetooth | є |
| IrDA | Ні |
| Wi-Fi | Ні |
| Ємність аккумулятору | 2000 мАг |
| Вага | 100 г |
| Захист від вологи та пилу | Відсутній |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 МБ |
| Обсяг SD-карти | micro SD (до 32 ГБ) |
| Основна камера | немає |
| Протиударний | Ні |
| Роз'єм для зарядного пристрою | micro-USB |
| Роз'єм для навушників | 3.5 мм Mini-Jack |
| Розміри | 109.2x50x19.8 мм |
| Форм-фактор | моноблок |
| Фронтальна камера | Ні |
платежі
по 350 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги