|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−10%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GPS-модуль | Ні |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Діагональ екрана | 2.8" |
| Колір | Чорний |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Матеріал | пластик |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 МБ |
| Роздільна здатність дисплея | 240x320 |
| Стандарт зв'язку | 2G (EDGE) |
| Тип SIM-карти | SIM |
| Тип дисплея | TFT |
| Bluetooth | є |
| IrDA | Ні |
| Wi-Fi | Ні |
| Ємність аккумулятору | 4000 мАг |
| Вага | 200 г |
| Захист від вологи та пилу | Відсутній |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 МБ |
| Обсяг SD-карти | micro SD (до 32 ГБ) |
| Основна камера | 0.3 Мп |
| Протиударний | Так |
| Роз'єм для зарядного пристрою | micro-USB |
| Роз'єм для навушників | 3.5 мм Mini-Jack |
| Розміри | 136x63x20.2 мм |
| Форм-фактор | моноблок |
| Фронтальна камера | Ні |
Новий відгук або коментар
Мобiльний телефон Ergo E282 Dual Sim Black (E282 Black)
Немає в наявності
Код товару: 600340
1 031 грн
1 149 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ЯСКРАВИЙ ДИЗАЙН ТА ПРАКТИЧНІСТЬ ERGO E282 Dual Sim – міцний та стильний телефон із широким діапазоном функцій. Девайс обладнано дисплеєм у 2.8", який забезпечує якісне зображення та візуалізує меню із зрозумілою навігацією та іконками. Це дозволяє легко керувати пристроєм та налаштовувати його. НАДІЙНИЙ ТЕЛЕФОН ДЛЯ АКТИВНИХ ЛЮДЕЙ Модель ERGO E282 Dual Sim підходить для тих, хто веде активний спосіб життя. Спеціальний корпус запобігають потраплянню пилу та бруду всередину телефона, а персональні дані, котрі зберігаються на 32 МБ вбудованої пам’яті та на картці пам’яті до 32 ГБ, надійно захищені від механічних пошкоджень. ТЕЛЕФОН, ЯК ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ Завдяки функціїї Powerbank, ERGO E282 Dual Sim можна використовувати для підзарядки інших гаджетів, що робить модель незамінним супутником у подорожах та гарним помічником, якщо немає електроструму. ПОТУЖНИЙ АКУМУЛЯТОР ТА ЯКІСНИЙ ЗВ’ЯЗОК Потужний акумулятор у 4000 мА/год забезпечує тривалу роботу мобільного телефону без додаткових підзарядок. Завдяки слотам для двох SIM-карт можна не переплачувати за дзвінки і спілкуватися з абонентами різних операторів, а також налаштувати вигідний тариф для користування мобільним інтернетом, адже телефон підтримує функцію 2G.
![Мобiльний телефон Ergo E282 Dual Sim Black (E282 Black) [600340] Мобiльний телефон Ergo E282 Dual Sim Black (E282 Black) [600340]](/content/images/25/212x390l80mc0/32187679998528.jpg)
![Мобiльний телефон Ergo E282 Dual Sim Black (E282 Black) [600340] Мобiльний телефон Ergo E282 Dual Sim Black (E282 Black) [600340]](/content/images/25/215x390l80mc0/88729584132717.jpg)
![Мобiльний телефон Ergo E282 Dual Sim Black (E282 Black) [600340] Мобiльний телефон Ergo E282 Dual Sim Black (E282 Black) [600340]](/content/images/25/119x390l80mc0/80461830962511.jpg)
![Мобiльний телефон Ergo E282 Dual Sim Black (E282 Black) [600340] Мобiльний телефон Ergo E282 Dual Sim Black (E282 Black) [600340]](/content/images/25/800x365l80mc0/87795149900430.jpg)
![Мобiльний телефон Ergo E282 Dual Sim Black (E282 Black) [600340] Мобiльний телефон Ergo E282 Dual Sim Black (E282 Black) [600340]](/content/images/25/800x275l80mc0/26969762564140.jpg)
![Мобiльний телефон Ergo E282 Dual Sim Black (E282 Black) [600340] Мобiльний телефон Ergo E282 Dual Sim Black (E282 Black) [600340]](/content/images/25/390x390l80mc0/85742548259196.jpg)