|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.72" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 2400x1080 |
| Технологія дисплея | IPS-LCD |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio G81 |
| Частота процесора, ГГц | 2x2.0 ГГц + 6x1.7 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Камера | 50MP+5MP |
| Основна камера - Світлосила | f/1.8+f/2.4 |
| Основна камера | 50+5 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальна камера - Світлосила | f/2.0 |
| Роздільна здатність запису відео | 1920x1080 |
| 3G | Так |
| 4G | Так |
| LTE | Так |
| Bluetooth | Так |
| GPS-модуль | Так |
| FM-радіо | Так |
| NFC | Так |
| USB тип C | Так |
| Ємність аккумулятора | 6000.00 |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Вага без упаковки | 0.20 |
| Вага в упаковці | 0.40 |
| Вага упаковки | 0.40 |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Види зв'язку | 4G, 3G, 2G |
| Висота упаковки | 8.00 |
| Датчики | Акселерометр, гіроскоп, наближення, компас |
| Знімний акумулятор | Ні |
| Комплектний блок живлення | Ні |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Лоток під карту типу Nano SIM | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик, шкіра |
| Потужність зарядки | 30 Вт |
| Підключення телефону | Wi-Fi Direct |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 165.67x75.98x8.8 мм |
| Серія | Motorola Moto G15 Power |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP54 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип карти пам'яті | Micro SD |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Сірий |
| Вага | 203 г |
| Ширина упаковки | 5.50 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 6000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Потужність зарядки, Вт | 30.00 |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Motorola Moto G15 Power 8/256GB Gravity Grey (PB6G0006UA)
Немає в наявності
Код товару: 600248
6 737 грн
6 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Moto G15 Power Moto G15 Power пропонує поринути в розваги з Full HD+ дисплеєм, стереодинаміками та камерою на 50 МП з ультрашироким об’єктивом. Заряджайте телефон за допомогою швидкої зарядки TurboPower та насолоджуйтеся тривалим часом роботи акумулятора. Потужний 8-ядерний процесор та великий обсяг пам’яті у надійному водостійкому корпусі. Вражаючі зображення та звук Насолоджуйтеся кінематографічною якістю зображень завдяки чіткому 6,72-дюймовому Full HD+ дисплею з HDR10 та безрамковому екрану. У поєднанні зі стереодинаміками, технологіями Bass Boost та Dolby Atmos ви отримаєте чистий, об’ємний звук та дивовижні кадри — ідеально для будь-якого контенту. Яскраві фото вдень та вночі Подбайте про те, аби ваші близькі завжди виглядали якнайкраще. Сенсор на 50 МП дозволяє робити вражаючі, надзвичайно деталізовані знімки. А технологія Quad Pixel покращує чутливість за низького освітлення, створюючи чіткі та насичені фото як вдень, так і вночі. Усе в кадрі Ультраширокий об’єктив повторює кут огляду людського ока, дозволяючи захопити в кадрі в 4 рази більше, ніж стандартний об’єктив. Діліться моментами Робіть ідеальні селфі та моментально завантажуйте їх у соцмережі. Увімкніть функцію Face Retouch для автоматичної корекції фото, щоб ви і ваші друзі завжди були на висоті. Неперевершений час роботи Заряду акумулятора вистачить до 2 днів, а швидка зарядка TurboPower 182 забезпечить кілька годин безперервної роботи всього за декілька хвилин. Надійність та неперевершений стиль Корпус виконаний з міцних матеріалів преміальної якості і має розкішне та приємне на дотик оздоблення з м’якої екошкіри. Бризки та краплі більше не будуть проблемою завдяки водовідштовхувальному покриттю, а скло Corning Gorilla Glass 3 забезпечить надійний захист екрану. Відчуйте швидкість Випробуйте блискавичну швидкість із процесором MediaTek Helio G81 та функцією збільшення RAM. Перемикайтеся між додатками без затримок, насолоджуйтеся плавним ігровим процесом з HyperEngine Technology та працюйте з максимальною продуктивністю, незалежно від навантаження. Зберігайте все Забудьте про нестачу пам’яті. Збільште обсяг сховища до 1 ТБ за допомогою картки microSD та зберігайте всі свої фото, відео та додатки. А завдяки використанню Dual SIM можна легко розділити роботу та особисте життя, не вдаючись до компромісів.