|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GPS-модуль | Ні |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Діагональ екрана | 1.77" |
| Колір | Сірий |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Матеріал | пластик |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 МБ |
| Роздільна здатність дисплея | 128x160 |
| Стандарт зв'язку | 2G (GSM) |
| Тип SIM-карти | mini-SIM |
| Тип дисплея | TFT |
| Bluetooth | немає |
| IrDA | Ні |
| Wi-Fi | Ні |
| Ємність аккумулятору | 800 мАг |
| Вага | 73 г |
| Захист від вологи та пилу | IP54 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 4 МБ |
| Обсяг SD-карти | Відсутній |
| Основна камера | немає |
| Протиударний | Ні |
| Роз'єм для зарядного пристрою | micro-USB |
| Роз'єм для навушників | 3.5 мм Mini-Jack |
| Розміри | 114.3x50x14.3 мм |
| Форм-фактор | моноблок |
| Фронтальна камера | Ні |
Новий відгук або коментар
Мобільний телефон (HMD 100 DS Grey)
Немає в наявності
Код товару: 619224
669 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
HMD 100 DS – це ультрабюджетний кнопковий телефон, представлений у грудні 2025 року. Він орієнтований на мінімалізм та тривалу автономність, підтримує дві SIM-карти, оснащений 1.77-дюймовим TFT-екраном та працює в мережах 2G.
![Мобільний телефон (HMD 100 DS Grey) [619224] Мобільний телефон (HMD 100 DS Grey) [619224]](/content/images/18/390x390l80mc0/66933772101658.jpg)