|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−10%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.78" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 1080x2460 |
| Технологія дисплея | LCD |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio G100; Octa-core (2×2.2 GHz Cortex A76 & 6×2.0 GHz Cortex A55) |
| Камера | 50 Мп |
| Основна камера - Світлосила | F1.6 |
| Основна камера | 8 Мп |
| Фронтальна камера - Світлосила | F2.0 |
| Роздільна здатність запису відео | 1280x720 |
| 3G | Так |
| LTE | Так |
| Bluetooth | Так |
| GPS-модуль | Так |
| USB тип C | Так |
| Ємність аккумулятора | 5000.00 |
| Вага батареї | 90.00 |
| Вага без упаковки | 0.19 |
| Вага в упаковці | 0.35 |
| Види зв'язку | 4G, 3G, 2G |
| Датчики | G-СЕНСОР; ЕЛЕКТРОННИЙ КОМПАС; ГІРОСКОП; ДАТЧИК ОСВІТЛЕНОСТІ (СПЕРЕДУ І ЗЗАДУ); ДАТЧИК НАБЛИЖЕННЯ; ВІДБИТОК ПАЛЬЦЯ; МОТОР |
| Знімний акумулятор | Ні |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Лоток під карту типу Nano SIM | 2 |
| Потужність зарядки | 0.00 |
| Підключення телефону | Bluetooth/USB/Wi-Fi |
| Роз'єм для навушників | 1 |
| Розмір | 167.88 x 75.63 x 7.70 мм |
| Об'єм брутто | 0.001 |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Слот для карт MicroSD | Так |
| Тип карти пам'яті | Micro SDXC |
| Колір | Чорний |
| Вага | 0.00 |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Мобільний телефон HOT 50 8/128 X6882 SLEEK BLACK INFINIX (X6882 8/128 SLEEK BLACK)
Немає в наявності
Код товару: 500422
5 732 грн
6 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
INFINIX HOT 50 Sleek Black
+ 7,7-мм преміальний тонкий дизайн
+ Процесор Helio G100 5-річна продуктивність TÜV Fluency
+ 120 Гц 800 ніт FHD + 6.78" постійно увімкнений яскравий дисплей
+ 18-ватний акумулятор швидкої зарядки 5000 мАг
+ 4-річний акумулятор з гарантією 1600 циклів заряджання
+ Infinix AI ∞ тепер для всіх
+ 7,7-мм преміальний тонкий дизайн
+ Процесор Helio G100 5-річна продуктивність TÜV Fluency
+ 120 Гц 800 ніт FHD + 6.78" постійно увімкнений яскравий дисплей
+ 18-ватний акумулятор швидкої зарядки 5000 мАг
+ 4-річний акумулятор з гарантією 1600 циклів заряджання
+ Infinix AI ∞ тепер для всіх