|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.8" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 1080x2436 |
| Технологія дисплея | AMOLED |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Mediatek Helio G99 Chipset 2.2 GHz, Octa Core |
| Камера | 50 Мп+2 Мп |
| Основна камера - Світлосила | F1.6+F2.4 |
| Основна камера | 8 Мп |
| Фронтальна камера - Світлосила | F2.0 |
| Роздільна здатність запису відео | 2560x1440 |
| 3G | Так |
| LTE | Так |
| Bluetooth | Так |
| GPS-модуль | Так |
| USB тип C | Так |
| Ємність аккумулятора | 5000.00 |
| Вага батареї | 90.00 |
| Вага без упаковки | 0.20 |
| Вага в упаковці | 0.35 |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Види зв'язку | 4G, 3G, 2G |
| Датчики | Accelerometer, Gyro, Proximity, Compass |
| Знімний акумулятор | Ні |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Лоток під карту типу Nano SIM | 2 |
| Потужність зарядки | 33.00 |
| Підключення телефону | Bluetooth/NFC/USB/Wi-Fi |
| Роз'єм для навушників | 1 |
| Розмір | 168.6 x 76.6 x 8.3 mm |
| Об'єм брутто | 0.001 |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Слот для карт MicroSD | Так |
| Тип карти пам'яті | Micro SDXC |
| Колір | Чорний |
| Вага | 0.00 |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Мобільний телефон HOT 50 PRO 8/256 X6881 SLEEK BLACK INFINIX (X6881 8/256 SLEEK BLACK)
Немає в наявності
Код товару: 50435
6 929 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Вбудована пам'ять 256 Гб
RAM 8 ГБ
Чорний
3G
LTE
OS Android 14.0
Screen 6.8"
1080 x 2436
AMOLED
Процесор Mediatek Helio G99 Chipset 2.2 GHz, Octa Core
Memory Card Micro SDXC
Dual SIM
1xUSB тип C
1xРоз'єм для навушників
1xСлот для карт MicroSD
2xЛоток під карту типу Nano SIM
Камера 50 Мп+2 Мп
Передня камера 8MP
Bluetooth/USB/NFC/Wi-Fi
Bluetooth
Bluetooth 5.4
GPS
Ємність акумулятора 5000 мА·год
Розмір 168.6 x 76.6 x 8.3 mm
Weight 0.199 кг
RAM 8 ГБ
Чорний
3G
LTE
OS Android 14.0
Screen 6.8"
1080 x 2436
AMOLED
Процесор Mediatek Helio G99 Chipset 2.2 GHz, Octa Core
Memory Card Micro SDXC
Dual SIM
1xUSB тип C
1xРоз'єм для навушників
1xСлот для карт MicroSD
2xЛоток під карту типу Nano SIM
Камера 50 Мп+2 Мп
Передня камера 8MP
Bluetooth/USB/NFC/Wi-Fi
Bluetooth
Bluetooth 5.4
GPS
Ємність акумулятора 5000 мА·год
Розмір 168.6 x 76.6 x 8.3 mm
Weight 0.199 кг