|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GPS-модуль | Ні |
|---|---|
| Гарантія | 24 міс. |
| Діагональ екрана | 1.8" |
| Колір | Чорний |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Матеріал | пластик |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 МБ |
| Роздільна здатність дисплея | 128x160 |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS) |
| Тип SIM-карти | mini-SIM |
| Тип дисплея | TN |
| Bluetooth | є |
| IrDA | Ні |
| Wi-Fi | Ні |
| Ємність аккумулятору | 600 мАг |
| Вага | 72 г |
| Захист від вологи та пилу | Відсутній |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 МБ |
| Обсяг SD-карти | micro SD (до 32 ГБ) |
| Основна камера | немає |
| Протиударний | Ні |
| Роз'єм для зарядного пристрою | micro-USB |
| Роз'єм для навушників | 3.5 мм Mini-Jack |
| Розміри | 115х52х13 мм |
| Форм-фактор | моноблок |
| Фронтальна камера | Ні |
Новий відгук або коментар
Мобiльний телефон Maxcom (MM426 Black)
Немає в наявності
Код товару: 600369
895 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Легкий і тонкий Зручний корпус телефона з великими кнопками, який чудово лежить у руці Великий екран із високою роздільною здатністю Великий екран телефона розміром 1.8 і роздільною здатністю 160 х 128 пікселів забезпечує добру читаність текстів та зображень Корисні зручності: великі клавіші з підсвіткою просте, інтуїтивно зрозуміле меню будильник з опцією повтору калькулятор адресна книга до 300 записів
![Мобiльний телефон Maxcom (MM426 Black) [600369] Мобiльний телефон Maxcom (MM426 Black) [600369]](/content/images/2/177x390l80mc0/43792568845854.jpg)
![Мобiльний телефон Maxcom (MM426 Black) [600369] Мобiльний телефон Maxcom (MM426 Black) [600369]](/content/images/2/614x168l80mc0/44001494824516.jpg)
![Мобiльний телефон Maxcom (MM426 Black) [600369] Мобiльний телефон Maxcom (MM426 Black) [600369]](/content/images/2/177x390l80mc0/98248745962002.jpg)
![Мобiльний телефон Maxcom (MM426 Black) [600369] Мобiльний телефон Maxcom (MM426 Black) [600369]](/content/images/2/390x390l80mc0/27117704188700.jpg)
![Мобiльний телефон Maxcom (MM426 Black) [600369] Мобiльний телефон Maxcom (MM426 Black) [600369]](/content/images/2/616x169l80mc0/33267340563049.jpg)
![Мобiльний телефон Maxcom (MM426 Black) [600369] Мобiльний телефон Maxcom (MM426 Black) [600369]](/content/images/2/143x390l80mc0/80218442539260.jpg)
![Мобiльний телефон Maxcom (MM426 Black) [600369] Мобiльний телефон Maxcom (MM426 Black) [600369]](/content/images/2/144x390l80mc0/13754625105696.jpg)
![Мобiльний телефон Maxcom (MM426 Black) [600369] Мобiльний телефон Maxcom (MM426 Black) [600369]](/content/images/2/231x390l80mc0/71524360353816.jpg)