|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−11%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GPS-модуль | Ні |
|---|---|
| Гарантія | 24 міс. |
| Діагональ екрана | 2.8" |
| Колір | Чорний |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Матеріал | пластик |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 МБ |
| Роздільна здатність дисплея | 240x320 |
| Стандарт зв'язку | 2G (GSM) |
| Тип SIM-карти | mini-SIM |
| Тип дисплея | TN |
| Bluetooth | немає даних |
| IrDA | Ні |
| Wi-Fi | Ні |
| Ємність аккумулятору | 3200 мАг |
| Вага | немає даних |
| Захист від вологи та пилу | Відсутній |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 МБ |
| Обсяг SD-карти | micro SD (до 32 ГБ) |
| Основна камера | 0.08 Мп |
| Протиударний | Ні |
| Роз'єм для зарядного пристрою | USB Type-C |
| Роз'єм для навушників | 3.5 мм Mini-Jack |
| Розміри | 131x57.3x12.9 мм |
| Форм-фактор | моноблок |
| Фронтальна камера | Ні |
Новий відгук або коментар
Мобiльний телефон Maxcom (MM814 Type-C Black)
Немає в наявності
Код товару: 600364
1 000 грн
1 120 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Мобільний телефон Maxcom MM814 стане вашим незамінним помічником на кожен день. Істотною перевагою MM814 є його виняткова потужність акумулятора на 3200 мА*год та функція Power Bank, що дозволяє за необхідності зарядити інший пристрій. Займайтеся важливими справами, не турбуючись про постійне заряджання телефону. Без нього, здавалося б, стандартних функцій: передачі SMS, дзвінків, ліхтарика, камери – ми не уявляємо свого повсякденного життя. Набір функцій Цей телефон створений для зручного користування. А великий та яскравий екран дозволяє зануритися у ваші улюблені фото та відео, тоді як гучний динамік забезпечує гарну прослуховуваність та чіткість мелодій. Насолоджуйтесь пристроєм максимально довго, адже час очікування MM814 – вражаючі 790 годин, а час прослуховування музики – 25 годин. У телефоні є камера, органайзер, вібродзвінок, гучний зв’язок, підтримка 2-х SIM-карток.
![Мобiльний телефон Maxcom (MM814 Type-C Black) [600364] Мобiльний телефон Maxcom (MM814 Type-C Black) [600364]](/content/images/47/390x390l80mc0/13867273953042.jpg)
![Мобiльний телефон Maxcom (MM814 Type-C Black) [600364] Мобiльний телефон Maxcom (MM814 Type-C Black) [600364]](/content/images/47/390x390l80mc0/23745623017744.jpg)
![Мобiльний телефон Maxcom (MM814 Type-C Black) [600364] Мобiльний телефон Maxcom (MM814 Type-C Black) [600364]](/content/images/47/390x390l80mc0/93565570519245.jpg)
![Мобiльний телефон Maxcom (MM814 Type-C Black) [600364] Мобiльний телефон Maxcom (MM814 Type-C Black) [600364]](/content/images/47/390x390l80mc0/45217631667522.jpg)