|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.7" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 1220x2712 |
| Технологія дисплея | P-OLED |
| Тип матриці | P-OLED |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 ГБ |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3 |
| Частота процесора, ГГц | 1x2.63 ГГц + 4x2.4 ГГц + 3x1.8 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Камера | 50 Мп+10 Мп+13 Мп |
| Основна камера - Світлосила | f/1.4 - f/2.0 - f/2.2 |
| Основна камера | 50+13+10 Мп |
| Фронтальна камера | 50 Мп |
| Фронтальна камера - Світлосила | f/1.9 |
| Роздільна здатність запису відео | 1920x1080 |
| Bluetooth | Так |
| GPS-модуль | Так |
| NFC | Так |
| USB тип C | Так |
| Ємність аккумулятора | 4500.00 |
| Аксесуари в комплекті | Фірмовий ароматизатор упаковки, зарядний пристрій TurboPower потужністю 125 Вт, кабель USB Type-C до USB Type-C, інструкція, інструмент для SIM-карти, захисний чохол |
| Бездротова зарядка | Так |
| Вага батареї | 90.00 |
| Вага без упаковки | 0.19 |
| Вага в упаковці | 0.55 |
| Вага упаковки | 0.55 |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Види зв'язку | 5G, 4G, 3G, 2G |
| Висота упаковки | 7.00 |
| Датчики | акселерометр, гіроскоп, наближення, компас |
| Знімний акумулятор | Ні |
| Комплектний блок живлення | Так |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 3 |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Потужність зарядки | 125 Вт |
| Підключення телефону | Bluetooth/NFC/USB/Wi-Fi/Wi-Fi Direct |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 161.2x72.4x8.2 мм |
| Серія | Motorola Moto Edge 50 Pro |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, Navic |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | IP68 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Чорний |
| Вага | 186 г |
| Ширина упаковки | 6.00 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 4500 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Motorola Moto Edge 50 Pro 12/512GB Black Beauty (PB1J0050RS)
Немає в наявності
Код товару: 60017
20 207 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Краса в кожній деталі Збалансований дизайн Насолоджуйтесь гармонією елегантних вигинів, м’якою веганською шкірою та розкішним безмежним дисплеєм. Водозахист IP68 додасть душевного спокою. Професійна якість доступна кожному Знімайте приголомшливі знімки найвищої якості завдяки штучному інтелекту, який підвищує контраст та зменшує шуми. Знімайте життя на ходу Знімайте найкращі відео на ходу завдяки технологіям Adaptive Stabilization і Auto Focus Tracking з використанням штучного інтелекту. Звільніть вашу креативність із режимом тривалої витримки. Яскравість та чіткість за будь якого освітлення Робіть високоякісні фото в сутінках за допомогою 50-мегапіксельної камери з широкою діафрагмою, яка пропускає на 62% більше світла. Фокусування по всім пікселям забезпечує в 32 рази більше фокусуючих пікселів та працює швидше та точніше за будь якого освітлення. Розширте своє бачення Охоплюйте більше простору за допомогою об’єктиву на 120°, ніж зі звичайним об’єктивом. Професійний Macro-об’єктив наближає кожну деталь в 4 рази, а оптичний зум робить надчіткі знімки навіть на відстані. Ви завжди у фокусі Під час селфі технологія Auto Focus допоможе тримати всіх у фокусі, на якій би відстані до об’єктиву вони не були, та зробить ваші селфі надчіткими. Заряд на цілий день за 4 хвилини Найшвидше заряджання залишає вам більше часу на речі, якими ви любите займатись. А 50-ватна бездротова зарядка підживить смартфон за 14 хвилин. Налаштуйте під себе Легко налаштовуйте свій смартфон під себе! Змінюйте шрифти, кольори та жести. Під’єднуйте ваш смартфон до великого екрану за допомогою Moto Connect та додайте більше простору роботі чи грі. Синхронізуйте свій стиль Легко створюйте шпалери або теми, які підходять вашому унікальному стилю, за допомогою генеративного ШІ. Просто зробіть фото власного аутфіту або будь-якого іншого паттерну – таким чином ваш смартфон та стиль завжди будуть синхронізовані. Це все про вас! Кольори, підтверджені Pantone Edge 50 Pro від Motorola - це перший у світі смартфон із дисплеєм, що підтверджений Pantone. Дисплей реалістично передає широкий спектр відтінків чоловічої шкіри. Ви можете бачити кольори на дисплеї саме такими, якими їх замислили творці контенту. Гра на досконалому рівні Пориньте у приголомшливу чистоту, плавність та реалістичність безрамкового 6,67”pOLED HD дисплею із частотою оновлення 360 Гц та багатовимірним звуком Dolby Atmos під час прослуховування музики або відео-дзвінків, фільмів, додатків та ігор. Енергії вистачить на все Прискорте все, що ви робите, завдяки покращеній продуктивності потужного процесора Snapdragon 7 Gen 3. Відчуйте неймовірну швидкість з’єднання 5G12 і Wi-Fi 6Е. Насолоджуйтесь 512 Гб внутрішнього сховища.