|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.67" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1604 |
| Технологія дисплея | IPS-LCD |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Процесор | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.7 GHz Cortex-A55) |
| Камера | 50 Мп |
| Основна камера - Світлосила | f/1.8 |
| Основна камера | 8 Мп |
| Фронтальна камера - Світлосила | f/2.1 |
| Роздільна здатність запису відео | 1920x1080 |
| 3G | Так |
| 4G | Так |
| LTE | Так |
| Bluetooth | Так |
| GPS-модуль | Так |
| USB тип C | Так |
| Ємність аккумулятора | 5200.00 |
| Вага без упаковки | 0.19 |
| Вага в упаковці | 0.45 |
| Вага упаковки | 0.45 |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Види зв'язку | 4G, 3G, 2G |
| Висота упаковки | 18.00 |
| Датчики | Accelerometer, proximity |
| Знімний акумулятор | Ні |
| Комплектний блок живлення | Ні |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Лоток під карту типу Nano SIM | 2 |
| Потужність зарядки | 18.00 |
| Підключення телефону | Bluetooth/USB/Wi-Fi/Wi-Fi Direct |
| Розмір | 165.7 x 76 x 8.2 mm |
| Об'єм брутто | 0.001 |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип карти пам'яті | Micro SD |
| Колір | Зелений ліс |
| Вага | 0.00 |
| Ширина упаковки | 5.00 |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Мобільний телефон MOTO G05 4/128GB FOR. GREEN MOTOROLA (PB6L0031UA)
Немає в наявності
Код товару: 50372
3 948 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Motorola Moto G05 4/128 GB Forest Green
Занурюйтесь у світ дивовижних зображень та звуків з новим moto g05 завдяки мегаяскравому дисплею та стереодинамікам з потужним басом. Робіть неймовірно чіткі фотографії за допомогою камери на 50 МП з підтримкою ШІ та насолоджуйтеся плавною багатозадачністю завдяки віртуальній оперативній пам'яті об'ємом 4 ГБ.
Створений для розваг
Зображення на екрані залишаться чіткими навіть на вулиці завдяки яскравості дисплея 1000 ніт, а якісні стереодинаміки з технологією Dolby Atmos і Bass Boost забезпечать у 7x3 рази потужніше звучання.
Розкажіть свою історію
Знімайте яскраві та насичені фотографії за будь-якого освітлення завдяки камері на 50 МП з технологією Quad Pixel. А з портретним режимом на основі ШІ ваші світлини отримають ефект природного розмиття та вражаючої глибини.
Більше світла вночі
Робіть яскраві та деталізовані фотографії навіть уночі. Автоматичний нічний режим налаштує параметри для ідеального результату як на основній, так і на передній камері.
Ідеальні селфі за секунди
Зробіть ідеальні селфі з камерою на 8 МП і функцією Face Retouch. Якщо хочете зробити групове фото, просто поверніть телефон, щоб розширити кут огляду.
Покращена продуктивність
Насолоджуйтесь плавною багатозадачністю і приголомшливою швидкістю з потужним 8-ядерним процесором MediaTek Helio G81 і 4 ГБ оперативної пам'яті з функцією RAM Boost.
Стиль і надійність
Елегантний дизайн із високоякісних матеріалів зі стильним і приємним на дотик оздобленням з екошкіри, а також водовідштовхувальним покриттям і склом Corning Gorilla Glass 3 для забезпечення необхідного захисту.
Зберігайте кожен момент
Зберігайте всі свої фото, відео та програми за допомогою вбудованої пам'яті до 128 ГБ і можливістю збільшити її об'єм до 1 ТБ за допомогою окремого слота для карти microSD.
Неперевершений час роботи акумулятора
Насолоджуйтеся тривалою автономною роботою акумулятора ємністю 5200 мАг. Слухайте музику, дивіться серіали та спілкуйтеся без зупинки, а потім відновіть заряд за лічені хвилини за допомогою зарядки TurboPower 18.
Занурюйтесь у світ дивовижних зображень та звуків з новим moto g05 завдяки мегаяскравому дисплею та стереодинамікам з потужним басом. Робіть неймовірно чіткі фотографії за допомогою камери на 50 МП з підтримкою ШІ та насолоджуйтеся плавною багатозадачністю завдяки віртуальній оперативній пам'яті об'ємом 4 ГБ.
Створений для розваг
Зображення на екрані залишаться чіткими навіть на вулиці завдяки яскравості дисплея 1000 ніт, а якісні стереодинаміки з технологією Dolby Atmos і Bass Boost забезпечать у 7x3 рази потужніше звучання.
Розкажіть свою історію
Знімайте яскраві та насичені фотографії за будь-якого освітлення завдяки камері на 50 МП з технологією Quad Pixel. А з портретним режимом на основі ШІ ваші світлини отримають ефект природного розмиття та вражаючої глибини.
Більше світла вночі
Робіть яскраві та деталізовані фотографії навіть уночі. Автоматичний нічний режим налаштує параметри для ідеального результату як на основній, так і на передній камері.
Ідеальні селфі за секунди
Зробіть ідеальні селфі з камерою на 8 МП і функцією Face Retouch. Якщо хочете зробити групове фото, просто поверніть телефон, щоб розширити кут огляду.
Покращена продуктивність
Насолоджуйтесь плавною багатозадачністю і приголомшливою швидкістю з потужним 8-ядерним процесором MediaTek Helio G81 і 4 ГБ оперативної пам'яті з функцією RAM Boost.
Стиль і надійність
Елегантний дизайн із високоякісних матеріалів зі стильним і приємним на дотик оздобленням з екошкіри, а також водовідштовхувальним покриттям і склом Corning Gorilla Glass 3 для забезпечення необхідного захисту.
Зберігайте кожен момент
Зберігайте всі свої фото, відео та програми за допомогою вбудованої пам'яті до 128 ГБ і можливістю збільшити її об'єм до 1 ТБ за допомогою окремого слота для карти microSD.
Неперевершений час роботи акумулятора
Насолоджуйтеся тривалою автономною роботою акумулятора ємністю 5200 мАг. Слухайте музику, дивіться серіали та спілкуйтеся без зупинки, а потім відновіть заряд за лічені хвилини за допомогою зарядки TurboPower 18.