|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.5" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 2400x1080 |
| Технологія дисплея | IPS-LCD |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 13 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7020 |
| Частота процесора, ГГц | 2x2.2 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Камера | 50 Мп+8 Мп |
| Основна камера - Світлосила | f/1.8+f/2.2 |
| Основна камера | 50+8 Мп |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Фронтальна камера - Світлосила | f/2.4 |
| Роздільна здатність запису відео | 1920x1080 |
| 3G | Так |
| LTE | Так |
| 5G | Так |
| Bluetooth | Так |
| GPS-модуль | Так |
| NFC | Так |
| USB тип C | Так |
| Ємність аккумулятора | 6000.00 |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Вага без упаковки | 0.19 |
| Вага в упаковці | 0.45 |
| Вага упаковки | 0.45 |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Види зв'язку | 5G, 4G, 3G, 2G |
| Висота упаковки | 7.50 |
| Датчики | Акселерометр, гіроскоп, наближення, компас |
| Знімний акумулятор | Ні |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Лоток під карту типу Nano SIM | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 33 Вт |
| Підключення телефону | Bluetooth/USB/Wi-Fi/Wi-Fi Direct |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 161.6x73.8x8.9 мм |
| Серія | Motorola Moto G54 Power |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | IP52 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM, eSIM |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип карти пам'яті | Micro SD |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Зелений |
| Вага | 196 г |
| Ширина упаковки | 5.50 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 6000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Motorola Moto G54 Power 8/256GB Mint Green (PB0W0020UA)
Немає в наявності
Код товару: 60126
6 561 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Вражаючий потенціал у водостійкій оболонці Смартфон Moto G54 поєднує у собі ексклюзивний стиль, захист від води та яскраву індивідуальність. Він працює на операційній системі Android 13 і пропонує насолодитися улюбленими серіалами та іграми на Full HD+ екрані діагоналлю 6.5 дюйми. Зі звуком Dolby Atmos ви зможете повністю зануритися в контент. Камера 50 Мп з оптичною стабілізацією, функцією двокамерної зйомки та потужним режимом нічних портретів допоможе створювати лише якісний контент. Підтримка 5G надасть безмежний доступ до мережі для будь-яких потреб. Іммерсивний досвід перегляду Full HD+ екран з діагоналлю 6.5 дюйма та частотою оновлення 120 Гц забезпечує деталізацію кожного кадру та плавну їх зміну. Зі співвідношенням сторін 20:9 ви бачите ще більше інформації на екрані, що зробить веб-серфінг, геймінг та перегляд відео набагато зручніше. Девайс створений для того, щоб задовольнити ваші потреби в розвагах та якісному візуальному контенті. Звук навколо вас Завдяки алгоритмам Dolby Atmos та технології просторового звучання Moto Spatial Sound ви відчуєте кожну ноту. Стереодинаміки формують окреслені баси, яскравий вокал та підтримують чистоту високих нот, повністю занурюючи користувача у потрібну атмосферу. Незалежно від того, чи слухаєте ви музику, дивіться фільми чи граєте в ігри, якість аудіо завжди буде на найвищому рівні. Отримайте більше, ніж очікували Знімайте фотографії високої якості з камерою 50 Мп на базі технології Quad Pixel, яка забезпечує яскраві кадри як вдень, так і вночі. Оптична стабілізація зображення (OIS) усуває розмитість навіть у разі мимовільних коливань камери в руках. З об’єктивом для макрозйомки Macro Vision ви зможете наблизитись до прекрасного: максимальне масштабування об’єкта дозволить побачити навіть найдрібніші деталі. Прокачані селфі для соцмереж За допомогою 16-мегапіксельної фронтальної камери Moto G54 можна створювати селфі, які готові до публікації в соціальних мережах відразу після зйомки. Будьте певні, ваш образ завжди буде на всі 100%. Алгоритми обробки з природними ефектами подбають про це. Ще більше творчості Знімайте креативні фотографії з розмиттям руху та світловими слідами завдяки ефекту тривалої експозиції. Втілить найсміливіші творчі ідеї в реальність і створіть унікальні знімки, де гра світла малює власні картини, які ні з чим не можна порівняти. Продуктивність нового рівня Мобільний телефон Moto G54 підтримує високошвидкісний 5G зв’язок, що дозволить вам насолодитися іграми без збоїв, плавним відтворенням відео та швидким завантаженням контенту. З великим обсягом сховища до 256 Гб та оперативною пам’яттю до 12 Гб ви зможете легко перемикатися між додатками та забезпечувати їх безперебійну роботу у фоновому режимі. Потужна батарея та швидка зарядка Модель оснащена акумулятором на 6000 мАг, який дозволить вам довгі години насолоджуватися контентом, спілкуватися та використовувати програми. А з технологією зарядки TurboPower заповнити заряд батареї буде ще простіше, адже цей процес став значно швидшим.
![Смартфон Motorola Moto G54 Power 8/256GB Mint Green (PB0W0020UA) [60126] Смартфон Motorola Moto G54 Power 8/256GB Mint Green (PB0W0020UA) [60126]](/content/images/6/390x390l80mc0/38587462187370.jpg)
![Смартфон Motorola Moto G54 Power 8/256GB Mint Green (PB0W0020UA) [60126] Смартфон Motorola Moto G54 Power 8/256GB Mint Green (PB0W0020UA) [60126]](/content/images/6/390x390l80mc0/90378658607319.jpg)
![Смартфон Motorola Moto G54 Power 8/256GB Mint Green (PB0W0020UA) [60126] Смартфон Motorola Moto G54 Power 8/256GB Mint Green (PB0W0020UA) [60126]](/content/images/6/390x390l80mc0/85395970464485.jpg)