|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.49" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 1080x2400 |
| Технологія дисплея | IPS-LCD |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Octa-core (2x2.5 GHz Cortex-A78 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Камера | 50 Мп+8 Мп |
| Основна камера - Світлосила | F1.8+F2.2 |
| Основна камера | 16 Мп |
| Фронтальна камера - Світлосила | F2.4 |
| Роздільна здатність запису відео | 1920x1080 |
| 3G | Так |
| LTE | Так |
| 5G | Так |
| Bluetooth | Так |
| GPS-модуль | Так |
| USB тип C | Так |
| Ємність аккумулятора | 5000.00 |
| Вага батареї | 90.00 |
| Вага без упаковки | 0.18 |
| Вага в упаковці | 0.35 |
| Вага упаковки | 0.35 |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Види зв'язку | 5G, 4G, 3G, 2G |
| Висота упаковки | 8.50 |
| Датчики | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, Smart Connect support |
| Знімний акумулятор | Ні |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Лоток під карту типу Nano SIM | 1 |
| Потужність зарядки | 30.00 |
| Підключення телефону | Bluetooth/NFC/USB/Wi-Fi |
| Роз'єм для навушників | 1 |
| Розмір | 161.6 x 73.8 x 8.1 mm |
| Об'єм брутто | 0.001 |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Тип карти пам'яті | Micro SDXC |
| Колір | Фіолетовий |
| Вага | 0.00 |
| Ширина упаковки | 3.50 |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Мобільний телефон MOTO G55 8/256 TWILPURPLE MOTOROLA (PB5U0011RS)
Немає в наявності
Код товару: 50402
7 458 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Model PB5U0011RS
Вбудована пам'ять 256 Гб
RAM 8 ГБ
Фіолетовий
3G
5G
LTE
OS Android 14.0
Screen 6.49"
1080 x 2400
IPS-LCD
Процесор Octa-core (2x2.5 GHz Cortex-A78 & 6x2.0 GHz Cortex-A55)
Memory Card Micro SDXC
Dual SIM
1xUSB тип C
1xРоз'єм для навушників
1xЛоток під карту типу Nano SIM
Камера 50 Мп+8 Мп
Передня камера 16MP
Bluetooth/USB/NFC/Wi-Fi
Bluetooth
Bluetooth 5.3
GPS
Ємність акумулятора 5000 мА·год
Розмір 161.6 x 73.8 x 8.1 mm
Weight 0.179 кг
Вбудована пам'ять 256 Гб
RAM 8 ГБ
Фіолетовий
3G
5G
LTE
OS Android 14.0
Screen 6.49"
1080 x 2400
IPS-LCD
Процесор Octa-core (2x2.5 GHz Cortex-A78 & 6x2.0 GHz Cortex-A55)
Memory Card Micro SDXC
Dual SIM
1xUSB тип C
1xРоз'єм для навушників
1xЛоток під карту типу Nano SIM
Камера 50 Мп+8 Мп
Передня камера 16MP
Bluetooth/USB/NFC/Wi-Fi
Bluetooth
Bluetooth 5.3
GPS
Ємність акумулятора 5000 мА·год
Розмір 161.6 x 73.8 x 8.1 mm
Weight 0.179 кг