|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−7%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.55" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 2400x1080 |
| Технологія дисплея | P-OLED |
| Тип матриці | P-OLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Операційна система | Android 13 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 695 |
| Частота процесора, ГГц | 2x2.2 ГГц + 6x1.7 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Камера | 50 Мп+8 Мп |
| Основна камера - Світлосила | f/1.9+f/2.2 |
| Основна камера | 50+8 Мп |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Фронтальна камера - Світлосила | f/2.5 |
| Роздільна здатність запису відео | 1920x1080 |
| 3G | Так |
| LTE | Так |
| 5G | Так |
| Bluetooth | Так |
| GPS-модуль | Так |
| NFC | Так |
| USB тип C | Так |
| Ємність аккумулятора | 5000.00 |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Вага без упаковки | 0.17 |
| Вага в упаковці | 0.40 |
| Вага упаковки | 0.40 |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Види зв'язку | 5G, 4G, 3G, 2G |
| Висота упаковки | 9.00 |
| Датчики | Акселерометр, гіроскоп, датчик наближення, компас Moto Ready Для підтримки |
| Знімний акумулятор | Ні |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Лоток під карту типу Nano SIM | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 30 Вт |
| Підключення телефону | Bluetooth/USB/Wi-Fi/Wi-Fi Direct |
| Роз'єм для навушників | 3.5 mm |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 160x74.4x7.6 мм |
| Серія | Motorola Moto G84 |
| Об'єм брутто | 0.001 |
| Система навігації | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | IP54 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип карти пам'яті | Micro SD |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Синій |
| Вага | 166 г |
| Ширина упаковки | 4.00 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5000 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Motorola Moto G84 8/256GB Midnight Blue (PAYM0045RS)
Немає в наявності
Код товару: 611688
6 477 грн
6 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Moto кидає виклик повсякденності Смартфон Moto G84 задає нові стандартні автономності: завдяки зарядці TurboPower 30 вам забезпечено супер-швидке підзаряджання, а батарея ємністю 5000 мАг дає можливість користуватися телефоном багато годин поспіль. 6.55-дюймовий pOLED FHD+ дисплей з частотою оновлення 120 Гц дозволяє насолоджуватися яскравою картинкою та м’яким скролінгом. Система камер до 50 Мп забезпечує всі можливості створення відмінних фотографій. Яскравий дизайн Вибирайте один з надзвичайно яскравих кольорів: Midnight Blue, Marshmallow Blue або Viva Magenta. Покриття задньої панелі Marshmallow Blue та Viva Magenta навпомацки нагадує м’яку шкіру та створює відчуття комфорту та вишуканої елегантності. Висока якість фотографій Основна камера 50 Мп з надвисокою роздільною здатністю отримує чудові фото в різних умовах зйомки. Технологія Ultra Pixel забезпечує різкість та чіткість кожної фотографії. 8-мегапіксельний ширококутний об’єктив знімає все, що бачать ваші очі, і дозволяє вмістити в кадр вчетверо більше, ніж стандартний об’єктив. У режимі макрозйомки об’єктив створює чудові фото крупним планом. Камера для селфі 16 Мп з швидким фокусуванням і датчиком глибини отримує чудові селфі, де ви завжди виглядаєте чудово. Режими на всі випадки Розмиті зображення та нечіткі кадри залишилися в минулому завдяки технології оптичної стабілізації (OIS). Зберігайте особливі моменти навіть у темряві, використовуючи режим Нічного фото. У режимі плашкового кольору ви зможете вибрати окрему частину знімка, яка буде кольоровою, а решту фотографії зробити чорно-білою. Плавний та чіткий дисплей pOLED FHD+ дисплей діагоналлю 6.55 дюйма з частотою оновлення 120 Гц відтворює яскраву та чітку картинку з високою деталізацією, а також забезпечує м’яке прокручування та плавне відображення будь-яких динамічних сцен. Спостерігайте, як на дисплеї оживають понад мільярда кольорів завдяки 100% охопленню DCI-P3. Щоб екран було добре видно на вулиці, його яскравість автоматично регулюється залежно від зовнішнього освітлення. Звук не поступається зображенню Технологія Dolby Atmos дозволить вам насолоджуватися потужним та насиченим об’ємним звуком, надточною синхронізацією під час перегляду контенту та в іграх, а також чіткими голосовими викликами у будь-якій обстановці. Занурюйтесь у світ музики, розваг та живого спілкування через стереодинаміки або навушники з Moto G84. Тонкий стиль Тонкий форм-фактор і витончена форма із закругленими кутами перетворює Moto G84 на стильний сучасний девайс. Захист корпусу стандарту IP54 захищає смартфон від випадкових бризок, крапель дощу або розлитої рідини. Висока продуктивність Сучасний процесор Snapdragon 695 5G підтримує високу продуктивність та швидкодію системи, а також супер-швидкість, яку забезпечує підключення 5G. І у вас не виникне проблем із плавною роботою або нестачею місця завдяки об’єму пам’яті 12 Гб/256 Гб. Заряду вистачить на все Батарея ємністю 5000 мАг забезпечує Moto G84 зарядом на цілий день роботи. З супершвидким заряджанням TurboPower 30 Вт вам більше не загрожує ситуація дефіциту заряду: всього кілька хвилин підзарядки - і ви зможете користуватися смартфоном впродовж ще кількох годин.