|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GPS-модуль | Ні |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Діагональ екрана | 1.8" |
| Колір | Блакитний |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM |
| Матеріал | пластик |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 МБ |
| Роздільна здатність дисплея | 120x160 |
| Стандарт зв'язку | 2G (GSM) |
| Тип SIM-карти | mini-SIM |
| Тип дисплея | TFT |
| Bluetooth | немає |
| IrDA | Ні |
| Wi-Fi | Ні |
| Ємність аккумулятору | 1000 мАг |
| Вага | 78.7 г |
| Захист від вологи та пилу | Відсутній |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 4 МБ |
| Обсяг SD-карти | Відсутній |
| Основна камера | немає |
| Протиударний | Ні |
| Роз'єм для зарядного пристрою | micro-USB |
| Роз'єм для навушників | 3.5 мм Mini-Jack |
| Розміри | 115.1x49.4x14.5 мм |
| Форм-фактор | моноблок |
| Фронтальна камера | Ні |
Новий відгук або коментар
Мобільний телефон Nokia 105 2023 Single Sim Cyan (Nokia 105 2023 SS Cyan)
Немає в наявності
Код товару: 605014
899 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Телефони Nokia славляться винятковою якістю складання. Новий Nokia 105 поєднує привабливий зовнішній вигляд та тривалий термін служби. Акумулятор на кілька днів Модернізована батарея ємністю 1000 мА*год, що на 25% більше, ніж у попередньої моделі версія (105) тримає вас на зв’язку протягом кількох тижнів у режимі очікування і давай поговоримо від сходу до заходу сонця.