|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GPS-модуль | Ні |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Діагональ екрана | 2.8" |
| Колір | Чорний |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Матеріал | пластик |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 МБ |
| Роздільна здатність дисплея | 240x320 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | nano-SIM |
| Тип дисплея | TN |
| Bluetooth | 5.0 |
| IrDA | Ні |
| Wi-Fi | Ні |
| Ємність аккумулятору | 1450 мАг |
| Вага | нет данных |
| Захист від вологи та пилу | Відсутній |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 МБ |
| Обсяг SD-карти | micro SD (до 32 ГБ) |
| Основна камера | немає |
| Протиударний | Ні |
| Роз'єм для зарядного пристрою | USB Type-C |
| Роз'єм для навушників | 3.5 мм Mini-Jack |
| Розміри | 127.25х54.2 мм |
| Форм-фактор | моноблок |
| Фронтальна камера | Ні |
Новий відгук або коментар
Мобiльний телефон Nokia 215 4G 2024 Dual Sim Black (Nokia 215 4G DS 2024 Black)
Немає в наявності
Код товару: 613400
2 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Nokia 215 4G (2024) Nokia 215 4G (2024) відрізняється непідвладним часу дизайном та сучасними елементами. Він має довговічність. Там є Змійка і, звичайно ж, має довговічну батарею. Підключіть його за допомогою Bluetooth та насолоджуйтесь музикою. Крім того, на новому порталі Cloud Apps ви знайдете відео, новини та багато іншого. Скажи «прощавай» нудьзі Підключіть Nokia 220 4G (2024) до колонок або навушників Bluetooth і слухайте музику за допомогою MP3-плеєра або FM-радіо. Чи готові прийняти виклик? Запустіть гру «Змійка». Ваш високий бал не перевершить сам себе. День за днем. Беріть менше та живіть більше. Завдяки великому часу автономної роботи Nokia 220 4G (2024) може працювати без перерви протягом кількох днів. Міцний дизайн Nokia 220 4G (2024) витримає кілька ударів, як і старі телефони. І хоча він створює атмосферу ретро, ??його яскравий дизайн та яскраві кольори безпомилково сучасні. Це найкраще з обох світів.
![Мобiльний телефон Nokia 215 4G 2024 Dual Sim Black (Nokia 215 4G DS 2024 Black) [613400] Мобiльний телефон Nokia 215 4G 2024 Dual Sim Black (Nokia 215 4G DS 2024 Black) [613400]](/content/images/26/168x390l80mc0/45087594690040.jpg)
![Мобiльний телефон Nokia 215 4G 2024 Dual Sim Black (Nokia 215 4G DS 2024 Black) [613400] Мобiльний телефон Nokia 215 4G 2024 Dual Sim Black (Nokia 215 4G DS 2024 Black) [613400]](/content/images/26/390x390l80mc0/23854885581867.jpg)
![Мобiльний телефон Nokia 215 4G 2024 Dual Sim Black (Nokia 215 4G DS 2024 Black) [613400] Мобiльний телефон Nokia 215 4G 2024 Dual Sim Black (Nokia 215 4G DS 2024 Black) [613400]](/content/images/26/167x390l80mc0/58916499505564.jpg)