|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GPS-модуль | Ні |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Діагональ екрана | 2.8" |
| Колір | Фіолетовий |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Матеріал | пластик |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 МБ |
| Роздільна здатність дисплея | 240x320 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | nano-SIM |
| Тип дисплея | TN |
| Bluetooth | 5.0 |
| IrDA | Ні |
| Wi-Fi | Ні |
| Ємність аккумулятору | 1450 мАг |
| Вага | немає даних |
| Захист від вологи та пилу | Відсутній |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 МБ |
| Обсяг SD-карти | micro SD (до 32 ГБ) |
| Основна камера | 2 Мп |
| Протиударний | Ні |
| Роз'єм для зарядного пристрою | USB Type-C |
| Роз'єм для навушників | 3.5 мм Mini-Jack |
| Розміри | 121.53x54.2 мм |
| Форм-фактор | моноблок |
| Фронтальна камера | Ні |
Новий відгук або коментар
Мобiльний телефон Nokia 235 4G 2024 Dual Sim Purple (Nokia 235 4G 2024 Purple)
Немає в наявності
Код товару: 600350
2 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Зустрічайте оновлену класику, яка поєднує в собі довговічність і стиль. Акумулятор забезпечить вас годинами дзвінків, текстових повідомлень, ігор та відтворення музики. Зафіксуйте свою посмішку або те, що змушує вас посміхатися, за допомогою 2 Мп камери.