|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GPS-модуль | Ні |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Діагональ екрана | 2.8" |
| Колір | Зелений |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Матеріал | пластик |
| Об'єм оперативної пам'яті | 48 МБ |
| Роздільна здатність дисплея | 240x320 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | nano-SIM |
| Тип дисплея | TN |
| Bluetooth | 4.2 |
| IrDA | Ні |
| Wi-Fi | Ні |
| Ємність аккумулятору | 1450 мАг |
| Вага | 123 г |
| Захист від вологи та пилу | Відсутній |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 МБ |
| Обсяг SD-карти | micro SD (до 32 ГБ) |
| Основна камера | 0.3 Мп |
| Протиударний | Ні |
| Роз'єм для зарядного пристрою | micro-USB |
| Роз'єм для навушників | 3.5 мм Mini-Jack |
| Розміри | 108х55х18.9 мм |
| Форм-фактор | моноблок |
| Фронтальна камера | Ні |
Новий відгук або коментар
Мобільний телефон Nokia 2660 Flip Dual Sim Green (Nokia 2660 Flip DS Green)
Немає в наявності
Код товару: 600323
2 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Nokia 2660 Flip – це розкладний телефон, який ще більше наблизить вас до тих, кого ви любите. З великим дисплеєм, простим у використанні інтерфейсом та тривалим часом автономної роботи говорити та відправляти текстові повідомлення тепер легше, ніж будь-коли. Ви можете легко почути виклик телефону завдяки гучному режиму та сумісності зі слуховими апаратами (HAC). За допомогою екстреної кнопки ви можете миттєво зв’язатися з близькою людиною, якщо виникне така потреба. Великі кнопки. Великий екран. Завдяки великим кнопкам і 2.8-дюймовому дисплею з чітким зображенням та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом відправляти текстові повідомлення та телефонувати буде так просто, як ніколи. Екстрена кнопка для душевного спокою Ви можете швидко зв’язатися з 5 контактами за допомогою спеціальної екстреної кнопки – вона легко доступна незалежно від того, відкритий або закритий телефон. Ваші улюблені трансляції через FM-радіо Слухайте в навушниках або через динамік і насолоджуйтесь улюбленими спортивними програмами, музикою та трансляціями вдома або в дорозі. Простіший спосіб заряджання Nokia 2660 Flip сумісний з підставкою для заряджання, тому можна зберігати та заряджати телефон у зручному місці.