|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GPS-модуль | Ні |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Діагональ екрана | 2.4" |
| Колір | Чорний |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Матеріал | пластик |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 МБ |
| Роздільна здатність дисплея | 240x320 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | nano-SIM |
| Тип дисплея | TN |
| Bluetooth | 5.0 |
| IrDA | Ні |
| Wi-Fi | Ні |
| Ємність аккумулятору | 1450 мАг |
| Вага | немає даних |
| Захист від вологи та пилу | Відсутній |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 МБ |
| Обсяг SD-карти | micro SD (до 32 ГБ) |
| Основна камера | 2 Мп |
| Протиударний | Ні |
| Роз'єм для зарядного пристрою | USB Type-C |
| Роз'єм для навушників | 3.5 мм Mini-Jack |
| Розміри | 122x52x13.1 мм |
| Форм-фактор | моноблок |
| Фронтальна камера | Ні |
Новий відгук або коментар
Мобiльний телефон Nokia 3210 4G 2024 Dual Sim Black (Nokia 3210 4G DS 2024 Black)
Немає в наявності
Код товару: 600353
2 414 грн
2 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Поверніться до 2000-х років, коли змістовні розмови важили більше, ніж лайки та репости. Легендарний телефон повертається, поєднуючи акумулятор із тривалим зарядом, як в старі добрі часи, та оновлений дизайн, що відповідає сучасним вимогам. І, звісно ж, він має гру «Змійка». Повернення Nokia 3210 — ідеальне поєднання ностальгічних ноток із трендами сучасності. 3, 2, 1, 0, вперед! У 1999 році оригінальна Nokia 3210 була з нами, коли ми святкували початок нового тисячоліття. Тепер цей легендарний телефон повернувся, поєднуючи сучасний дизайн зі знайомим відчуттям ностальгії. Радість "в моменті" Якщо це важливо, вам зателефонують або напишуть. На початку двохтисячних у нас було менше додатків. Менше доступних каналів зв’язку. Але чи ми справді менше спілкувалися телефоном? Приберіть сучасні сповіщення від лайків, репостів та коментарів — і залишаться лише розмови з небайдужими вам людьми. Хай живе легенда Пам’ятаєте часи, коли ваш телефон днями міг працювати без підзарядки? І коли він падав, ви навіть не здригалися? Осучаснена легенда, Nokia Icon, повертає вам ці приємності. Тож беріть його у довгі подорожі, на фестивалі, вікенди, куди завгодно – він здолає з вами будь-яку дистанцію. Сучасне в поєднанні з ретро Ностальгічний улюбленець, осучаснений та з підтримкою 4G, Bluetooth і не тільки. Жодних додатків. Жодного клопоту Відпочиньте від невпинного гортання сторінок та приділіть увагу справді важливим речам. Батарея з тривалим зарядом Не переймайтеся частим заряджанням з акумулятором, якого вистачає на кілька днів роботи. Грайте в «Змійку» Запускайте класичну гру та спробуйте побити свій рекорд.
![Мобiльний телефон Nokia 3210 4G 2024 Dual Sim Black (Nokia 3210 4G DS 2024 Black) [600353] Мобiльний телефон Nokia 3210 4G 2024 Dual Sim Black (Nokia 3210 4G DS 2024 Black) [600353]](/content/images/36/166x390l80mc0/15996920494643.jpg)
![Мобiльний телефон Nokia 3210 4G 2024 Dual Sim Black (Nokia 3210 4G DS 2024 Black) [600353] Мобiльний телефон Nokia 3210 4G 2024 Dual Sim Black (Nokia 3210 4G DS 2024 Black) [600353]](/content/images/36/390x390l80mc0/82715783442207.jpg)