|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GPS-модуль | Ні |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Діагональ екрана | 2.8" |
| Колір | Чорний, червоний |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Матеріал | пластик |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 МБ |
| Роздільна здатність дисплея | 240x320 |
| Стандарт зв'язку | 2G (GSM) |
| Тип SIM-карти | nano-SIM |
| Тип дисплея | IPS |
| Bluetooth | 5.0 |
| IrDA | Ні |
| Wi-Fi | Ні |
| Ємність аккумулятору | 1450 мАг |
| Вага | немає даних |
| Захист від вологи та пилу | Відсутній |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 16 МБ |
| Обсяг SD-карти | micro SD (до 32 ГБ) |
| Основна камера | 0.3 Мп |
| Протиударний | Ні |
| Роз'єм для зарядного пристрою | USB Type-C |
| Роз'єм для навушників | 3.5 мм Mini-Jack |
| Розміри | 132x57x13.1 мм |
| Форм-фактор | моноблок |
| Фронтальна камера | Ні |
Новий відгук або коментар
Мобiльний телефон Nokia 5310 2024 Dual Sim Black/Red (Nokia 5310 DS 2024 Black/Red)
Немає в наявності
Код товару: 600351
1 899 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Насолода для вух Розважайтеся будь-де і будь-коли завдяки MP3-плеєру і бездротовому FM-радіо зі спеціальними кнопками керування музикою та двома потужними динаміками. Повернення класики Із простими у користуванні кнопками, плавними лініями та приємним покриттям корпусу Nokia 5310 — це вдосконалена версія класичної моделі з легендарним дизайном, що отримав нове життя. Із музикою в серці Перевіряйте, яка музика зараз грає, завдяки зручному, заокругленому дисплею. Швидко змінюйте ритм за допомогою спеціальних кнопок керування музикою. Дозвольте музиці на телефоні лунати в унісон із ритмами вашого дня. Уперед! Відчуйте запал і творіть разом із Nokia 5310. Завдяки ємному акумулятору, що дозволяє працювати на 1 заряді ще довше, актуальному дизайну та надійній технології — телефон ніколи вас не підведе. Залишайтеся на зв’язку 24/7 Забудьте про підзарядку з акумулятором, що годинами триматиме заряд під час розмов, і декілька тижнів у режимі очікування. До того ж із подвійним потужним фронтальним динаміком ви не пропустите жодного дзвінка.