|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GPS-модуль | Ні |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Діагональ екрана | 2.8" |
| Колір | Червоний |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Матеріал | пластик |
| Об'єм оперативної пам'яті | 48 МБ |
| Роздільна здатність дисплея | 240x320 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | nano-SIM |
| Тип дисплея | TN |
| Bluetooth | 5.0 |
| IrDA | Ні |
| Wi-Fi | Ні |
| Ємність аккумулятору | 1450 мАг |
| Вага | 107 г |
| Захист від вологи та пилу | Відсутній |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 МБ |
| Обсяг SD-карти | micro SD (до 32 ГБ) |
| Основна камера | 0.3 Мп |
| Протиударний | Ні |
| Роз'єм для зарядного пристрою | micro-USB |
| Роз'єм для навушників | 3.5 мм Mini-Jack |
| Розміри | 131.3х56.2х13.8 мм |
| Форм-фактор | моноблок |
| Фронтальна камера | Ні |
Новий відгук або коментар
Мобільний телефон Nokia 8210 Dual Sim Red (Nokia 8210 Red)
Немає в наявності
Код товару: 600312
2 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Відродження класики Новий Nokia 8210 4G, що нагадує класичну модель, має сміливий дизайн та яскраві кольори. Ви відкриєте для себе чудові функції, звукові можливості та надійне підключення до 4G. Крім того, розмовляти та надсилати текстові повідомлення стало легше завдяки великому дисплею та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу. Довгий час автономної роботи. Висока продуктивність. Завдяки ще більшій батареї Nokia 8210 4G забезпечує тижні роботи в режимі очікування, і ви можете впевнено працювати в автономному режимі. Насолоджуйтесь довгими розмовами та кришталево чистим звуком завдяки технології VoLTE.
![Мобільний телефон Nokia 8210 Dual Sim Red (Nokia 8210 Red) [600312] Мобільний телефон Nokia 8210 Dual Sim Red (Nokia 8210 Red) [600312]](/content/images/50/167x390l80mc0/69410636270764.jpg)
![Мобільний телефон Nokia 8210 Dual Sim Red (Nokia 8210 Red) [600312] Мобільний телефон Nokia 8210 Dual Sim Red (Nokia 8210 Red) [600312]](/content/images/50/167x390l80mc0/59871112953186.jpg)
![Мобільний телефон Nokia 8210 Dual Sim Red (Nokia 8210 Red) [600312] Мобільний телефон Nokia 8210 Dual Sim Red (Nokia 8210 Red) [600312]](/content/images/50/390x390l80mc0/31040043291548.jpg)