|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GPS-модуль | Ні |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Діагональ екрана | 2.4" |
| Колір | Чорний |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Матеріал | пластик |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 МБ |
| Роздільна здатність дисплея | 240x320 |
| Стандарт зв'язку | 2G (GSM) |
| Тип SIM-карти | SIM |
| Тип дисплея | TN |
| Bluetooth | 2.1 |
| Wi-Fi | Ні |
| Ємність аккумулятору | 1000 мАг |
| Вага | 73 г |
| Захист від вологи та пилу | Відсутній |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 МБ |
| Обсяг SD-карти | micro SD (до 16 ГБ) |
| Основна камера | 0.08 Мп |
| Протиударний | Ні |
| Роз'єм для зарядного пристрою | micro-USB |
| Роз'єм для навушників | 3.5 мм Mini-Jack |
| Розміри | 127x52x13.3 мм |
| Форм-фактор | моноблок |
| Фронтальна камера | Ні |
Новий відгук або коментар
Мобiльний телефон Nomi i2403 Dual Sim Black (i2403 Black)
Немає в наявності
Код товару: 611562
699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Телефон Nomi i2403 – практична та надійна модель, що відрізняється привабливим дизайном та розширеними функціями. Пристрій починається з 2.4-дюймового TN-дисплея з роздільною здатністю 320x240 пікселів. Функціональність цього пристрою обслуговує 32 мегабайти оперативної пам’яті – таким самим обсягом славиться і вбудована пам’ять телефону. Притримайте коней, адже модель підтримує microSD об’ємом до 16 Гб!