|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.67" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 1080x2400 |
| Технологія дисплея | AMOLED |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Octa-core (4x2.8 GHz Cortex-A73 & 4x1.9 GHz Cortex-A53) |
| Камера | 50 Мп+8 Мп+2 Мп |
| Основна камера - Світлосила | F1.8+F2.2+F2.4 |
| Основна камера | 32 Мп |
| Фронтальна камера - Світлосила | F2.4 |
| Роздільна здатність запису відео | 1920x1080 |
| 3G | Так |
| LTE | Так |
| Bluetooth | Так |
| GPS-модуль | Так |
| USB тип C | Так |
| Ємність аккумулятора | 5000.00 |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Вага без упаковки | 0.19 |
| Вага в упаковці | 0.42 |
| Вага упаковки | 8.35 |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Види зв'язку | 4G, 3G, 2G |
| Висота упаковки | 22.00 |
| Датчики | Дактилоскопічний (бічний), акселерометр, наближення, компас |
| Знімний акумулятор | Ні |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Лоток під карту типу Nano SIM | 2 |
| Підключення телефону | Bluetooth/USB/Wi-Fi |
| Розмір | 163.1 x 75.8 x 7.7 мм |
| Об'єм брутто | 0.001 |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Слот для карт MicroSD | Так |
| Тип карти пам'яті | Micro SDXC |
| Колір | Сірий |
| Ширина упаковки | 24.00 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Потужність зарядки, Вт | 45.00 |
Новий відгук або коментар
Мобільний телефон RENO12 F 4G 8/256 CPH2687 MATTE GREY OPPO (CPH2687 GREY 8/256)
Немає в наявності
Код товару: 50419
8 853 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Вбудована пам'ять 256 Гб
RAM 8 ГБ
Сірий
3G
LTE
OS Android 14.0
Screen 6.67"
1080 x 2400
AMOLED
Процесор Octa-core (4x2.8 GHz Cortex-A73 & 4x1.9 GHz Cortex-A53)
Memory Card Micro SDXC
Dual SIM
1xUSB тип C
1xСлот для карт MicroSD
2xЛоток під карту типу Nano SIM
Камера 50 Мп+8 Мп+2 Мп
Передня камера 32MP
Bluetooth/USB/Wi-Fi
Bluetooth
Bluetooth 5
GPS
Ємність акумулятора 5000 мА·год
Розмір 163.1 x 75.8 x 7.7 мм
Weight 0.187 кг
RAM 8 ГБ
Сірий
3G
LTE
OS Android 14.0
Screen 6.67"
1080 x 2400
AMOLED
Процесор Octa-core (4x2.8 GHz Cortex-A73 & 4x1.9 GHz Cortex-A53)
Memory Card Micro SDXC
Dual SIM
1xUSB тип C
1xСлот для карт MicroSD
2xЛоток під карту типу Nano SIM
Камера 50 Мп+8 Мп+2 Мп
Передня камера 32MP
Bluetooth/USB/Wi-Fi
Bluetooth
Bluetooth 5
GPS
Ємність акумулятора 5000 мА·год
Розмір 163.1 x 75.8 x 7.7 мм
Weight 0.187 кг