платежі
по 315 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| GPS-модуль | Ні |
|---|---|
| Гарантія | 12 міс. |
| Діагональ екрана | 1.77" |
| Колір | Синій |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Матеріал | пластик |
| Роздільна здатність дисплея | 128x160 |
| Стандарт зв'язку | 2G (GSM) |
| Тип SIM-карти | mini-SIM |
| Тип дисплея | TN |
| Bluetooth | 3.0 |
| IrDA | Ні |
| Wi-Fi | Ні |
| Ємність аккумулятору | 1000 мАг |
| Вага | 65 г |
| Захист від вологи та пилу | Відсутній |
| Обсяг SD-карти | micro SD (до 32 ГБ) |
| Основна камера | 0.3 Мп |
| Протиударний | Ні |
| Роз'єм для зарядного пристрою | USB Type-C |
| Роз'єм для навушників | 3.5 мм Mini-Jack |
| Розміри | 111х52х13.5 мм |
| Форм-фактор | моноблок |
| Фронтальна камера | Ні |
платежі
по 315 грн
Увага! При виборі "Оплати частинами" від ПриватБанку до суми замовлення додається 3%, що відповідає банківській комісії за надання послуги