|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GPS-модуль | Ні |
|---|---|
| Гарантія | 18 міс. |
| Діагональ екрана | 2.4" |
| Колір | Чорний |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Матеріал | пластик, гума |
| Роздільна здатність дисплея | 240x320 |
| Стандарт зв'язку | 2G (GSM) |
| Тип SIM-карти | mini-SIM |
| Тип дисплея | TN |
| Bluetooth | 3.0 |
| IrDA | Ні |
| Wi-Fi | Ні |
| Ємність аккумулятору | 2500 мАг |
| Вага | 175 г |
| Захист від вологи та пилу | IP68 |
| Обсяг SD-карти | micro SD (до 32 ГБ) |
| Основна камера | 0.3 Мп |
| Протиударний | Так |
| Роз'єм для зарядного пристрою | USB Type-C |
| Роз'єм для навушників | 3.5 мм Mini-Jack |
| Розміри | 135х57х19 мм |
| Форм-фактор | моноблок |
| Фронтальна камера | Ні |
Новий відгук або коментар
Мобільний телефон Sigma mobile X-treme PA68 Dual Sim Black (4827798466513)
Немає в наявності
Код товару: 69333
1 788 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
X-treme PA68 — захищений кнопковий телефон із роз’ємом USB Type-C та потужним акумулятором Sigma mobile X-treme PA68 — це новий стандарт для захищених кнопкових телефонів. Виготовлений із найякісніших матеріалів і наділений сучасним функціоналом, X-treme PA68 не боїться ні поганої погоди, ані технічних завдань. Цей телефон захищений від води, пилу й бруду за стандартом IP68, а також має потужну батарею для максимізації вашої продуктивності, окрему кнопку для ліхтарика та сучасний роз’єм USB Type-C для підзарядки. Сьогодні порти USB Type-C можна знайти майже на кожному девайсі, але для кнопкових телефонів це рідкість. Проте не смартфонами єдиними: ми в Sigma mobile віримо в те, що кнопкові телефони ще можуть стати в пригоді багатьом користувачам, тому не слід обділяти їх сучасним функціоналом — особливо таким зручним. Кабель USB Type-C можна вставляти в роз’єм будь-яким боком, тому підключити телефон до зарядки можна швидко й без проблем, навіть якщо у вас поганий зір або навколо темрява. X-treme PA68 оснащений кольоровим дисплеєм діагоналлю 2,4” з роздільною здатністю 240х320 точок на дюйм. Корпус телефона виготовлений за допомогою технології подвійного лиття пластику й гуми, що зміцнює X-treme PA68 на випадок падінь і подряпин. Крім того, пристрій доступний у двох кольорових варіаціях: є чорний, а ще є чорний із червоними деталями. За стандартом компанії на клавіатуру нанесені символи для набору українською, англійською та російською мовами. Завдяки підтримці двох SIM-карт формату nanoSIM телефон працює в мобільних мережах стандарту GSM. Для розширення користувацької пам’яті можна використати слот для карт microSD ємністю до 32 ГБ. Телефонна книга X-treme PA68 дозволяє зберігати 500 контактів у вбудованій пам’яті пристрою й іще 300 — на карті пам’яті. На кожний із контактів, збережених у пам’яті телефона, можна встановити номер, ім’я на 20 знаків, фото й власну мелодію. Контакти можна експортувати й імпортувати. Розділ меню “Органайзер” допоможе проводити час із користю й зручністю, адже там є будильник, калькулятор, календар та програма для читання електронних книжок. У розділі “Мультимедіа” є аудіо- й відеоплеєри, камера, галерея, диктофон та FM-радіо, яке можна слухати без гарнітури завдяки вбудованій антені. Також Bluetooth дозволяє підключати до X-treme PA68 стереогарнітуру для комфортного прослуховування ваших улюблених треків. Батарея ємністю 2500 мА*г дозволить вам користуватися X-treme PA68 до двох тижнів. Ви з абсолютним комфортом зможете телефонувати абонентам різних операторів, слухати музику й читати електронні книжки, не хвилюючись про те, що девайс надто швидко розряджається. X-treme PA68 має функцію екстреного виклику SOS, яку можна активувати за допомогою натискання та утримання бічної кнопки. Функція передбачає надсилання SMS-повідомлень, а потім і виклики на 5 екстрених номерів, які ви можете обрати самі. Ми потурбувалися про те, щоб кнопка SOS працювала з заблокованим екраном, а ще сирену та надсилання SMS, за бажанням, можна вимкнути в налаштуваннях. Щоб зробити відбій тривоги, просто натисніть на кнопку ще раз. Інші корисні функції включають швидкий набір для 8 різних номерів на кнопках від 2 до 9, який подбає про те, щоб ви могли швидко зв’язатися з рідними чи з екстреними службами. Автозапис виклику дає можливість записати важливі розмови, а ще ви можете обрати мелодію виклику з файлів та чути улюблену музику під час вхідних дзвінків. Також X-treme PA68 дуже зручний для користування в темряві, адже має підсвітку клавіатури. А для ліхтарика є окрема клавіша: його можна увімкнути, натиснувши центральну кнопку на клавіатурі, і хоча клавіатура автоматично блокується, ліхтарик все одно можна вмикати й вимикати в будь-який момент. Ми не забули про вашу безпеку й наділили X-treme PA68 різними захисними функціями. Для увімкнення пристрою можна встановити PIN-код, щоб ніхто, крім власника, не зміг його розблокувати. Також можна встановлювати пароль для SIM-карти. А “Чорний список” і “Білий список” допоможуть вберегтися від шахраїв, адже ці функції дозволяють виклики лише тих абонентів, яких обрали саме ви, та блокують невідомі номери — унікальна функція, що доступна далеко не на всіх смартфонах.