|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GPS-модуль | Ні |
|---|---|
| Гарантія | 18 міс. |
| Діагональ екрана | 2.4" |
| Колір | Чорний, помаранчевий |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Матеріал | пластик, гума |
| Роздільна здатність дисплея | 240x320 |
| Стандарт зв'язку | 2G (GSM) |
| Тип SIM-карти | mini-SIM |
| Тип дисплея | TN |
| Bluetooth | 3.0 |
| IrDA | Ні |
| Wi-Fi | Ні |
| Ємність аккумулятору | 2500 мАг |
| Вага | 143 г |
| Захист від вологи та пилу | IP68 |
| Обсяг SD-карти | micro SD (до 32 ГБ) |
| Основна камера | 0.3 Мп |
| Протиударний | Так |
| Роз'єм для зарядного пристрою | USB Type-C |
| Роз'єм для навушників | 3.5 мм Mini-Jack |
| Розміри | 137х63х20 мм |
| Форм-фактор | моноблок |
| Фронтальна камера | Ні |
Новий відгук або коментар
Мобільний телефон Sigma mobile X-treme PV68 Dual Sim Black/Orange (4827798738221)
Немає в наявності
Код товару: 600362
1 575 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Sigma mobile X-treme PV68 — це класика, яка вражає. Новий захищений кнопковий телефон виготовлений із найякісніших матеріалів і наділений сучасним функціоналом, тому не боїться ні поганої погоди, ані технічних завдань. Цей девайс захищений від води, пилу й бруду за стандартом IP68, а також має потужну батарею для максимізації вашої продуктивності та сучасний роз’єм USB Type-C для підзарядки. USB Type-C є поширеним роз’ємом для більшості сучасних девайсів, але в кнопкових телефонах зустрічається нечасто, хоча й має значні переваги. Завдяки його симетричній конструкції кабель можна підключати будь-яким боком, що робить заряджання простим і зручним, навіть у темряві або для людей із порушенням зору. X-treme PV68 оснащений кольоровим дисплеєм діагоналлю 2,4” з роздільною здатністю 240х320 точок на дюйм. Пристрій доступний у двох кольорових варіаціях: із повністю чорним корпусом та з помаранчевими деталями. За стандартом компанії на клавіатуру нанесені символи для набору українською, англійською та російською мовами. Завдяки підтримці двох SIM-карт формату miniSIM телефон працює в мобільних мережах стандарту GSM. Для розширення користувацької пам’яті можна використати слот для карт microSD ємністю до 32 ГБ. Телефонна книга X-treme PV68 дозволяє зберігати 500 контактів у вбудованій пам’яті пристрою. На кожний із контактів, можна встановити 2 номери, ім’я на 20 знаків, фото й власну мелодію. Контакти можна експортувати й імпортувати. Розділ меню “Органайзер” допоможе проводити час із користю й зручністю, адже містить будильник, калькулятор, календар, секундомір і програму для читання електронних книг. У розділі “Мультимедіа” є аудіо- й відеоплеєри, камера, галерея, диктофон та FM-радіо, яке можна слухати без гарнітури завдяки вбудованій антені. Також Bluetooth дозволяє підключати до X-treme PV68 стереогарнітуру для прослуховування улюблених треків у високій якості. Батарея ємністю 2500 мА*г дозволить вам користуватися X-treme PV68 до двох тижнів. Ви зможете безперешкодно телефонувати абонентам різних операторів, слухати музику й писати повідомлення, не хвилюючись про те, що девайс надто швидко розряджається. X-treme PV68 поєднує зручність і практичність, пропонуючи низку корисних функцій для щоденного використання. Швидкий набір для 8 різних номерів на кнопках від 2 до 9 подбає про те, щоб ви могли швидко зв’язатися з рідними чи екстреними службами. Автозапис виклику дає можливість зберегти важливі розмови, а ще телефон підтримує встановлення улюблених мелодій на дзвінки, аби персоналізувати сповіщення та чути улюблену музику під час вхідних викликів. Окрім того, X-treme PV68 дуже зручний для користування в темряві, адже має підсвітку клавіатури. А для ліхтарика є окрема клавіша: його можна увімкнути, натиснувши центральну кнопку на клавіатурі, і хоча клавіатура автоматично блокується, ліхтарик все одно можна вмикати й вимикати в будь-який момент. Безпека користувачів — один із головних пріоритетів Sigma mobile, тому телефон оснащений низкою захисних функцій. Для увімкнення пристрою можна встановити PIN-код, щоб ніхто, крім власника, не зміг його розблокувати. Функції “Антизлодій” та “Конфіденційність” дозволяють встановлювати паролі, щоб захистити свої SIM-карти й персональні дані. А завдяки функціям “Чорний список” і “Білий список” можна контролювати вхідні дзвінки: приймати лише виклики від обраних контактів і блокувати невідомі номери, що стане ефективним способом захисту від шахраїв — можливість, якою можуть похвалитися навіть не всі смартфони.