|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.7" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1600 |
| Технологія дисплея | LCD |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio G81; Octa-core (2 x 2.0 GHz Cortex-A75 & 6x 1.7 GHz Cortex-A55) |
| Камера | 13 Мп |
| Основна камера - Світлосила | F1.85 |
| Основна камера | 8 Мп |
| Фронтальна камера - Світлосила | F2.0 |
| Роздільна здатність запису відео | 1920x1080 |
| 3G | Так |
| LTE | Так |
| Bluetooth | Так |
| GPS-модуль | Так |
| FM-радіо | Так |
| USB тип C | Так |
| Ємність аккумулятора | 5000.00 |
| Інфрачервоний порт | Так |
| Вага батареї | 90.00 |
| Вага без упаковки | 0.19 |
| Вага в упаковці | 0.35 |
| Вага упаковки | 0.35 |
| Види зв'язку | 4G, 3G, 2G |
| Висота упаковки | 4.00 |
| Датчики | G-СЕНСОР; ЕЛЕКТРОННИЙ КОМПАС; ГІРОСКОП; ДАТЧИК ОСВІТЛЕНОСТІ; ДАТЧИК НАБЛИЖЕННЯ; ВІДБИТОК ПАЛЬЦЯ; ДВИГУН; ІНФРАЧЕРВОНИЙ |
| Знімний акумулятор | Так |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Лоток під карту типу Nano SIM | 2 |
| Потужність зарядки | 0.00 |
| Підключення телефону | Wi-Fi |
| Роз'єм для навушників | 1 |
| Розмір | 165.7 x 77.1 x 8.35 мм |
| Об'єм брутто | 0.001 |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Слот для карт MicroSD | Так |
| Тип карти пам'яті | Micro SDXC |
| Колір | Чорний |
| Вага | 0.00 |
| Ширина упаковки | 10.00 |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Мобільний телефон SMART 9 3/64 X6532 METALLIC BLACK INFINIX (X6532 3/64 METALLIC BLACK)
Немає в наявності
Код товару: 500428
3 167 грн
3 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Вбудована пам'ять 64 Гб
RAM 3 ГБ
Чорний
3G
LTE
OS Android 14.0
Screen 6.7"
720 x 1600
LCD
Процесор MediaTek Helio G81; Octa-core (2 x 2.0 GHz Cortex-A75 & 6x 1.7 GHz Cortex-A55)
Memory Card Micro SDXC
Dual SIM
1xUSB тип C
1xРоз'єм для навушників
1xСлот для карт MicroSD
2xЛоток під карту типу Nano SIM
Камера 13 Мп
Передня камера 8MP
FM-радіо
Інфрачервоний порт
Bluetooth/USB/Wi-Fi
Bluetooth
GPS
Ємність акумулятора 5000 мА·год
Розмір 165.7 x 77.1 x 8.35 мм
Weight 0.188 кг
RAM 3 ГБ
Чорний
3G
LTE
OS Android 14.0
Screen 6.7"
720 x 1600
LCD
Процесор MediaTek Helio G81; Octa-core (2 x 2.0 GHz Cortex-A75 & 6x 1.7 GHz Cortex-A55)
Memory Card Micro SDXC
Dual SIM
1xUSB тип C
1xРоз'єм для навушників
1xСлот для карт MicroSD
2xЛоток під карту типу Nano SIM
Камера 13 Мп
Передня камера 8MP
FM-радіо
Інфрачервоний порт
Bluetooth/USB/Wi-Fi
Bluetooth
GPS
Ємність акумулятора 5000 мА·год
Розмір 165.7 x 77.1 x 8.35 мм
Weight 0.188 кг