|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 21.5" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кут огляду вертикальний | 178° |
| Кут огляду горизонтальний | 178° |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Час відгуку, мс | 4.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | HDMI, VGA |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Вага, кг | 2.80 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил екрану |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Енергоспоживання, Вт | 15 |
| Комплектація: Кабель | Power adapter, HDMI |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | 6-bit+FRC, ZeroFrame Pro, VisionCare 1.0, 99% sRGB |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Регулювання по висоті | Ні |
| Сенсорний екран | Ні |
| Серія | Геймерський |
| Технології | BlueLight Shield, Flicker-Less, FreeSync |
| Розміри, см | 50 х 38 х 20 |
| VGA, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Потужність вбудованних колонок | немає |
| HDMI, шт. | 1 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Вбудовані колонки (опис) | немає |
| Контрастність динамічна | 100 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.25 |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання нахилу | -5° ~ 23° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Споживана потужність в робочому режимі | 15 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Low Dimming |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 4 мс |
| Концентратор USB | немає |
Новий відгук або коментар
Монiтор Acer 21.5" KA222QE0bi IPS Black 100Hz (UM.WX2EE.013)
Немає в наявності
Код товару: 613545
3 118 грн
3 149 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітор Acer 21.5" KA222QE0bi оснащений IPS-екраном, який забезпечує яскраві кольори і широкі кути огляду. Роздільна здатність Full HD (1920x1080) і частота оновлення 100 Гц роблять його відмінним вибором для ігор і мультимедійного контенту. різних пристроїв. Монітор має стильний дизайн і підходить для домашнього або офісного використання.