|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний, червоний |
|---|---|
| Формат екрану | 21:9 |
| Діагональ екрану | 34" |
| Роздільна здатність | 3440x1440 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Тип панелі | VA (MVA) |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 80 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178° |
| Кут огляду горизонтальний | 178° |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Інтерфейси | DisplayPort, HDMI |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага, кг | 8.08 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Обертання екрана (Swivel), Нахил екрану, Регулювання по висоті |
| Геометрія екрану | Вигнутий |
| Енергоспоживання, Вт | 39 |
| Комплектація: Кабель | DP, HDMI, Power |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Multiview PIP/PBP, Безрамковий екран, 92.3% DCI-P3 |
| Радіус кривизни | 1500R |
| Серія | Геймерський |
| Технології | F-Sync Premium, Low Input Lag, Low Blue Light, HDR 10, FlickerFree, Adaptive Sync |
| Розміри, см | 81 х 54 х 27 |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Вигнутий екран | Так |
| Властивості підставки | Кут нахилу: -5° / +23°, Регулювання по висоті: 130 мм, Обертання (Swivel ): +/-20° |
| Додаткові роз'єми | 1 х Аудіороз'єм |
| Енергоспоживання | В робочому режимі: 39 Вт В режимі очікування: 0.3 Вт |
| HDMI, шт. | 2 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 2 500:1 |
| Вага без упаковки, кг | 8.08 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | немає |
| Контрастність статична | 2 500:1 |
| Поворот монітора (Swivel) | -20° ~ +20° |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання за висотою, мм | 130 |
| Регулювання нахилу | -3.5° ~ +21.5° |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Розміри з підставкою | 81 х 54 х 27 см |
| Споживана потужність в робочому режимі | 39 Вт |
| Технології поліпшення зображення | low input lag |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync Premium |
| Тип монітора | Геймерський |
| Час реакції матриці | 1мс (GtG), 0.5мс (MPRT) |
Новий відгук або коментар
Монiтор 21.5" AOC Black/Red (CU34G4)
Немає в наявності
Код товару: 202098
11 829 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монiтор 21.5" AOC CU34G4 Black/Red
![Монiтор 21.5" AOC Black/Red (CU34G4) [202098] Монiтор 21.5" AOC Black/Red (CU34G4) [202098]](/content/images/20/557x390l80mc0/48567882305909.png)
![Монiтор 21.5" AOC Black/Red (CU34G4) [202098] Монiтор 21.5" AOC Black/Red (CU34G4) [202098]](/content/images/20/569x390l80mc0/28456380789397.png)
![Монiтор 21.5" AOC Black/Red (CU34G4) [202098] Монiтор 21.5" AOC Black/Red (CU34G4) [202098]](/content/images/20/414x390l80mc0/51563223831306.png)
![Монiтор 21.5" AOC Black/Red (CU34G4) [202098] Монiтор 21.5" AOC Black/Red (CU34G4) [202098]](/content/images/20/539x390l80mc0/93101567744792.png)
![Монiтор 21.5" AOC Black/Red (CU34G4) [202098] Монiтор 21.5" AOC Black/Red (CU34G4) [202098]](/content/images/20/306x390l80mc0/74642563965445.png)
![Монiтор 21.5" AOC Black/Red (CU34G4) [202098] Монiтор 21.5" AOC Black/Red (CU34G4) [202098]](/content/images/20/204x390l80mc0/82583495571981.png)
![Монiтор 21.5" AOC Black/Red (CU34G4) [202098] Монiтор 21.5" AOC Black/Red (CU34G4) [202098]](/content/images/20/693x390l80mc0/31683308988322.png)
![Монiтор 21.5" AOC Black/Red (CU34G4) [202098] Монiтор 21.5" AOC Black/Red (CU34G4) [202098]](/content/images/20/436x390l80mc0/96935476271139.png)
![Монiтор 21.5" AOC Black/Red (CU34G4) [202098] Монiтор 21.5" AOC Black/Red (CU34G4) [202098]](/content/images/20/670x390l80mc0/23238344920885.png)
![Монiтор 21.5" AOC Black/Red (CU34G4) [202098] Монiтор 21.5" AOC Black/Red (CU34G4) [202098]](/content/images/20/449x390l80mc0/14677304298416.png)
![Монiтор 21.5" AOC Black/Red (CU34G4) [202098] Монiтор 21.5" AOC Black/Red (CU34G4) [202098]](/content/images/20/353x390l80mc0/39626450763913.png)
![Монiтор 21.5" AOC Black/Red (CU34G4) [202098] Монiтор 21.5" AOC Black/Red (CU34G4) [202098]](/content/images/20/870x238l80mc0/13740636246646.png)