|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Тип панелі | VA |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178° |
| Кут огляду горизонтальний | 178° |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Час відгуку, мс | 4.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Інтерфейси | 1 х HDMI. 1 х VGA |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Вага, кг | 2.47 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил екрану |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Енергоспоживання, Вт | 25 |
| Комплектація: Кабель | HDMI, Power adapter |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Безрамковий екран |
| Серія | Бюджет |
| Технології | Low Blue Light, FlickerFree, Adaptive Sync |
| Розміри, см | 54 х 42 х 19 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Статична контрастність | 4 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | 2.47 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 4.25 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | немає |
| Висота видимої області | 296.46 мм |
| Контрастність статична | 4 000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.27 |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +25° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри без підставки | 540.6 x 321.2 x 35.8 мм |
| Розміри з підставкою | 542.4 x 415.4 x 185.9 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 20 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Flicker-Free. Low Blue Light |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Безрамковий. Широкоформатний. Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 4мс (GtG), 1мс (MPRT) |
| Ширина видимої області | 527.04 мм |
Новий відгук або коментар
Монітор AOC (24B35HM2)
Немає в наявності
Код товару: 714294
3 082 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монітор AOC 24B35HM2 - це справжня знахідка для тих, хто цінує високу якість зображення з особливими перевагами та унікальними функціями. Завдяки діагоналі дисплея 23.8" та роздільній здатності 1920 x 1080 пікселів, монітор забезпечує надзвичайну чіткість та деталізацію зображення, що робить його ідеальним вибором як для роботи, так і для розваг.
Тип матриці VA дозволяє насолоджуватися глибокими чорними відтінками та вражаючою контрастністю 4000:1. Це гарантує багату палітру кольорів та чіткість навіть у темних сценах, створюючи реалістичне та насичене зображення. Завдяки підсвічуванню WLED та матовому покриттю, перегляд стає комфортнішим, мінімізуючи небажані відблиски та втому очей навіть в умовах яскравого освітлення.
Для любителів динамічного контенту та ігор, монітор AOC має частоту оновлення 100 Гц, що забезпечує плавність рухомих об'єктів. Поєднання часу реакції матриці 4мс (GtG) та 1мс (MPRT) мінімізує розмивання руху, додаючи бездоганність у відтворенні швидкісних сцен.
Піклуючись про здоров'я очей, AOC 24B35HM2 використовує технології Flicker-Free та Low Blue Light. Вони забезпечують безмерехтливий екран та зниження рівня шкідливого синього світла, що зменшує втому очей, одночасно підвищуючи комфорт тривалого користування монітором.
Технологія Adaptive-Sync синхронізує частоту оновлення монітора з частотою кадрів графічного процесора, усуваючи затримки та розриви зображення. Це надає плавність та якість як в ігрових процесах, так і під час перегляду мультимедіа.
Стильний дизайн монітора без рамок з трьох боків дозволяє візуально гармонійно вписатися в будь-яке оточення та забезпечує можливість створювати панорамні робочі площі, з'єднуючи кілька дисплеїв.
Що стосується підключень, AOC 24B35HM2 надає універсальність завдяки інтерфейсам 1 x VGA та 1 x HDMI. Це дозволяє легко підключати монітор до різноманітних пристроїв, від офісних ПК до ігрових консолей. Крім того, можливість кріплення VESA 100x100 мм робить можливим монтаж як на кронштейни, так і настінні кріплення, оптимізуючи простір вашого робочого місця.
Регулювання нахилу надає додатковий комфорт під час використання, дозволяючи знайти найбільш зручне положення для різного роду завдань. Обираючи AOC 24B35HM2, ви отримуєте монітор, який не просто виконує свої функції, а перетворює звичайні задачі у виняткове задоволення, залишаючи конкурентів далеко позаду завдяки сучасним технологіям, комфорту та естетичному дизайну.
Тип матриці VA дозволяє насолоджуватися глибокими чорними відтінками та вражаючою контрастністю 4000:1. Це гарантує багату палітру кольорів та чіткість навіть у темних сценах, створюючи реалістичне та насичене зображення. Завдяки підсвічуванню WLED та матовому покриттю, перегляд стає комфортнішим, мінімізуючи небажані відблиски та втому очей навіть в умовах яскравого освітлення.
Для любителів динамічного контенту та ігор, монітор AOC має частоту оновлення 100 Гц, що забезпечує плавність рухомих об'єктів. Поєднання часу реакції матриці 4мс (GtG) та 1мс (MPRT) мінімізує розмивання руху, додаючи бездоганність у відтворенні швидкісних сцен.
Піклуючись про здоров'я очей, AOC 24B35HM2 використовує технології Flicker-Free та Low Blue Light. Вони забезпечують безмерехтливий екран та зниження рівня шкідливого синього світла, що зменшує втому очей, одночасно підвищуючи комфорт тривалого користування монітором.
Технологія Adaptive-Sync синхронізує частоту оновлення монітора з частотою кадрів графічного процесора, усуваючи затримки та розриви зображення. Це надає плавність та якість як в ігрових процесах, так і під час перегляду мультимедіа.
Стильний дизайн монітора без рамок з трьох боків дозволяє візуально гармонійно вписатися в будь-яке оточення та забезпечує можливість створювати панорамні робочі площі, з'єднуючи кілька дисплеїв.
Що стосується підключень, AOC 24B35HM2 надає універсальність завдяки інтерфейсам 1 x VGA та 1 x HDMI. Це дозволяє легко підключати монітор до різноманітних пристроїв, від офісних ПК до ігрових консолей. Крім того, можливість кріплення VESA 100x100 мм робить можливим монтаж як на кронштейни, так і настінні кріплення, оптимізуючи простір вашого робочого місця.
Регулювання нахилу надає додатковий комфорт під час використання, дозволяючи знайти найбільш зручне положення для різного роду завдань. Обираючи AOC 24B35HM2, ви отримуєте монітор, який не просто виконує свої функції, а перетворює звичайні задачі у виняткове задоволення, залишаючи конкурентів далеко позаду завдяки сучасним технологіям, комфорту та естетичному дизайну.
![Монітор AOC (24B35HM2) [714294] Монітор AOC (24B35HM2) [714294]](/content/images/18/390x390l80mc0/62687338757551.jpg)
![Монітор AOC (24B35HM2) [714294] Монітор AOC (24B35HM2) [714294]](/content/images/18/390x390l80mc0/64275762573700.jpg)
![Монітор AOC (24B35HM2) [714294] Монітор AOC (24B35HM2) [714294]](/content/images/18/390x390l80mc0/90649638428855.jpg)
![Монітор AOC (24B35HM2) [714294] Монітор AOC (24B35HM2) [714294]](/content/images/18/390x390l80mc0/94971124544483.jpg)
![Монітор AOC (24B35HM2) [714294] Монітор AOC (24B35HM2) [714294]](/content/images/18/390x390l80mc0/22841576565139.jpg)
![Монітор AOC (24B35HM2) [714294] Монітор AOC (24B35HM2) [714294]](/content/images/18/390x390l80mc0/35377070887719.jpg)
![Монітор AOC (24B35HM2) [714294] Монітор AOC (24B35HM2) [714294]](/content/images/18/390x390l80mc0/62448945455593.jpg)
![Монітор AOC (24B35HM2) [714294] Монітор AOC (24B35HM2) [714294]](/content/images/18/390x390l80mc0/87701345291938.jpg)
![Монітор AOC (24B35HM2) [714294] Монітор AOC (24B35HM2) [714294]](/content/images/18/390x390l80mc0/73607996314483.jpg)
![Монітор AOC (24B35HM2) [714294] Монітор AOC (24B35HM2) [714294]](/content/images/18/390x390l80mc0/30468271681904.jpg)
![Монітор AOC (24B35HM2) [714294] Монітор AOC (24B35HM2) [714294]](/content/images/18/390x390l80mc0/36537841110841.jpg)