|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178° |
| Кут огляду горизонтальний | 178° |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Інтерфейси | DisplayPort, HDMI |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага, кг | 4.41 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Обертання екрана (Swivel), Нахил екрану, Поворот екрану (Pivot), Регулювання по висоті |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Енергоспоживання, Вт | 21 |
| Комплектація: Кабель | Power, DP |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | 8bit, Безрамковий екран, 103.9% DCI-P3 |
| Серія | Геймерський |
| Технології | FlickerFree, Adaptive Sync, Low Input Lag, Low Blue Light, HDR 10, G-SYNC Compatible |
| Розміри, см | 54 x 50 x 21 |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Властивості підставки | Кут нахилу: -5° / +23°, Регулювання по висоті: 130 мм, Поворотний екран (Pivot) +/-90°, Обертання: +/-30° |
| Додаткові роз'єми | 1 х Аудіороз'єм |
| Енергоспоживання | В робочому режимі: 21 Вт В режимі очікування: 0.5 Вт |
| HDMI, шт. | 2 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 300:1 |
| Вага без упаковки, кг | 4.41 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 6.9 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | 2 х 2 Вт |
| Контрастність статична | 1 300:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.27 |
| Поворот монітора (Swivel) | -30° ~ +30° |
| Поворотний екран (Pivot) | -91° ~ +91° |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання за висотою, мм | 130 |
| Регулювання нахилу | -3.5° ~ +21.5° |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Розміри без підставки | 540 x 325 x 50.6 мм |
| Розміри з підставкою | 540 x (380.6~493.6) x 207.6 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 21 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Shadow Control |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 4мс (GtG), 1мс (MPRT) |
Новий відгук або коментар
Монiтор 23.8" AOC Black (24G4X)
Немає в наявності
Код товару: 200177
5 662 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монiтор 23.8" AOC 24G4X Black
![Монiтор 23.8" AOC Black (24G4X) [200177] Монiтор 23.8" AOC Black (24G4X) [200177]](/content/images/44/422x390l80mc0/35730286468893.jpg)
![Монiтор 23.8" AOC Black (24G4X) [200177] Монiтор 23.8" AOC Black (24G4X) [200177]](/content/images/44/218x244l80mc0/11522836773460.jpg)
![Монiтор 23.8" AOC Black (24G4X) [200177] Монiтор 23.8" AOC Black (24G4X) [200177]](/content/images/44/146x255l80mc0/65534879249154.jpg)
![Монiтор 23.8" AOC Black (24G4X) [200177] Монiтор 23.8" AOC Black (24G4X) [200177]](/content/images/44/209x390l80mc0/98769088754712.jpg)
![Монiтор 23.8" AOC Black (24G4X) [200177] Монiтор 23.8" AOC Black (24G4X) [200177]](/content/images/44/284x153l80mc0/22028113382051.jpg)
![Монiтор 23.8" AOC Black (24G4X) [200177] Монiтор 23.8" AOC Black (24G4X) [200177]](/content/images/44/355x390l80mc0/28432263057356.jpg)
![Монiтор 23.8" AOC Black (24G4X) [200177] Монiтор 23.8" AOC Black (24G4X) [200177]](/content/images/44/157x249l80mc0/71289567456370.jpg)
![Монiтор 23.8" AOC Black (24G4X) [200177] Монiтор 23.8" AOC Black (24G4X) [200177]](/content/images/44/409x390l80mc0/23019102951052.jpg)
![Монiтор 23.8" AOC Black (24G4X) [200177] Монiтор 23.8" AOC Black (24G4X) [200177]](/content/images/44/238x246l80mc0/18538623487740.jpg)
![Монiтор 23.8" AOC Black (24G4X) [200177] Монiтор 23.8" AOC Black (24G4X) [200177]](/content/images/44/145x259l80mc0/36401551457443.jpg)
![Монiтор 23.8" AOC Black (24G4X) [200177] Монiтор 23.8" AOC Black (24G4X) [200177]](/content/images/44/135x233l80mc0/11736452363556.jpg)
![Монiтор 23.8" AOC Black (24G4X) [200177] Монiтор 23.8" AOC Black (24G4X) [200177]](/content/images/44/225x250l80mc0/56234868002743.jpg)
![Монiтор 23.8" AOC Black (24G4X) [200177] Монiтор 23.8" AOC Black (24G4X) [200177]](/content/images/44/150x257l80mc0/41960214620838.jpg)
![Монiтор 23.8" AOC Black (24G4X) [200177] Монiтор 23.8" AOC Black (24G4X) [200177]](/content/images/44/265x76l80mc0/60192312590406.jpg)