|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 23.8" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кут огляду вертикальний | 178° |
| Кут огляду горизонтальний | 178° |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Час відгуку, мс | 4.00 |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | DisplayPort, HDMI |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага без упаковки | 3.00 |
| Вага в упаковці | 5 |
| Вага, кг | 2.64 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил екрану |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Екологічний стандарт | MPRII |
| Енергоспоживання, Вт | 14 |
| Клас енергоефективності | E |
| Комплектація: Кабель | HDMI, Power |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Об'єм брутто | 0.0326 |
| Особливості монітору | 6-bit+FRC, Navigation Key, Безрамковий екран, VisionCare 1.0, 99% sRGB |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Регулювання по висоті | Ні |
| Сенсорний екран | Ні |
| Серія | Консьюмер |
| Технології | BlueLight Shield, Flicker-Less, FreeSync |
| Розміри, см | 54 х 43 х 21 |
| Посилання на специфікацію | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/407197/fiches?language=EN |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Потужність вбудованних колонок | 2х2 Вт |
| HDMI, шт. | 1 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 500:1 |
| Вага без упаковки, кг | 3 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 4.6 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | так |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Регулювання нахилу | -5° to 15°° |
| Розміри без підставки | 323 х 65 мм |
| Розміри з підставкою | 412 х 540 х 240 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 25 Вт |
| Час реакції матриці | 2 мс |
| Вага | 4.19 кг |
| Концентратор USB | немає |
| Розміри | 540х412х240 мм |
Новий відгук або коментар
Монiтор 23.8" Acer Nitro KG242YP6bmipx Black (UM.QX2EE.605)
Немає в наявності
Код товару: 203368
4 397 грн
4 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монiтор 23.8" Acer Nitro KG242YP6bmipx (UM.QX2EE.605) Black