|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний, червоний |
|---|---|
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 24.5" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 80 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178° |
| Кут огляду горизонтальний | 178° |
| Частота оновлення | 400 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Інтерфейси | DisplayPort, HDMI |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага, кг | 4.77 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Обертання екрана (Swivel), Нахил екрану, Поворот екрану (Pivot), Регулювання по висоті |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Енергоспоживання, Вт | 24 |
| Комплектація: Кабель | USB-B to A cable, HDMI, Power, DP |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | 92% DCI-P3, Безрамковий екран, VESA Certified DisplayHDR 400, USB-концентратор: USB type downstream 4 x USB-A , USB Type Upstream 1 x USB-B , USB generation USB 3.2(Gen1), 5 Gbit/s, TUV Low Blue Light (hardware) |
| Серія | Геймерський |
| Технології | Nvidia G-Sync compatible, FlickerFree, Adaptive Sync, Low Input Lag |
| Розміри, см | 56 х 50 х 21 |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Властивості підставки | Кут нахилу: -3° / +21°, Регулювання по висоті: 130 мм, Поворотний екран (Pivot) +/-90°, Обертання: +/-30° |
| Додаткові роз'єми | 4 x USB 3.2, 1 x USB-B, 1 x Аудіороз'єм |
| Енергоспоживання | В робочому режимі: 24 Вт В режимі очікування: 0.3 Вт |
| HDMI, шт. | 2 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | 4.8 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 7.6 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | немає |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Поворот монітора (Swivel) | -30° ~ +30° |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання за висотою, мм | 130 |
| Регулювання нахилу | -3° ~ +21° |
| Регулювання положення | горизонтально (екраном догори). поворот монітора (Swivel). поворотний екран (Pivot). регулювання нахилу. регулювання по висоті |
| Розміри без підставки | 560 х 325 х 52 мм |
| Розміри з підставкою | 560 х 499 х 381 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 24 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Технології поліпшення зображення | low input lag |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync. NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Тип монітора | Безрамковий. Для програміста. Широкоформатний. Геймерський |
| Час реакції матриці | 1мс (GTG), 0.3мс (Min.) |
Новий відгук або коментар
Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR)
Немає в наявності
Код товару: 203492
13 049 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монiтор 24.5" AOC 25G4KUR
![Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR) [203492] Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR) [203492]](/content/images/19/445x390l80mc0/31823590081618.png)
![Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR) [203492] Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR) [203492]](/content/images/19/442x390l80mc0/96691342075512.png)
![Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR) [203492] Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR) [203492]](/content/images/19/362x390l80mc0/86738109738403.png)
![Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR) [203492] Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR) [203492]](/content/images/19/343x390l80mc0/24737550894488.png)
![Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR) [203492] Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR) [203492]](/content/images/19/220x390l80mc0/80343652271409.png)
![Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR) [203492] Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR) [203492]](/content/images/19/190x390l80mc0/46003127564113.png)
![Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR) [203492] Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR) [203492]](/content/images/19/425x390l80mc0/38018827074992.png)
![Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR) [203492] Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR) [203492]](/content/images/19/338x390l80mc0/35910593975331.png)
![Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR) [203492] Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR) [203492]](/content/images/19/349x390l80mc0/81716440058224.png)
![Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR) [203492] Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR) [203492]](/content/images/19/182x390l80mc0/71782554149819.png)
![Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR) [203492] Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR) [203492]](/content/images/19/361x390l80mc0/67316949328584.png)
![Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR) [203492] Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR) [203492]](/content/images/19/350x390l80mc0/83173630714500.png)
![Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR) [203492] Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR) [203492]](/content/images/19/560x390l80mc0/20683347525970.png)
![Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR) [203492] Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR) [203492]](/content/images/19/189x390l80mc0/90244985740272.png)
![Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR) [203492] Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR) [203492]](/content/images/19/680x317l80mc0/70208314935910.png)
![Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR) [203492] Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR) [203492]](/content/images/19/523x390l80mc0/56340881578786.png)
![Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR) [203492] Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR) [203492]](/content/images/19/338x390l80mc0/60770410688031.png)
![Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR) [203492] Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR) [203492]](/content/images/19/334x390l80mc0/56074657334022.png)
![Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR) [203492] Монiтор 24.5" AOC (25G4KUR) [203492]](/content/images/19/673x191l80mc0/52711326019461.png)