|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178° |
| Кут огляду горизонтальний | 178° |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Час відгуку, мс | 4.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Інтерфейси | DisplayPort, HDMI |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага, кг | 8.68 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Обертання екрана (Swivel), Нахил екрану, Поворот екрану (Pivot), Регулювання по висоті |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Екологічний стандарт | TCO Edge |
| Енергоспоживання, Вт | 21 |
| Комплектація: Кабель | USB 3.0, HDMI, Power, DP |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Безрамковий екран, TUV Eyesafe Certificate 2.0, 90% DCI-P3, 8bit, Color Accuracy: Low Delta E<1, Navigation Key, PbP, PiP, Low Dimming, VisionCare 2.0 |
| Серія | Бізнес |
| Технології | HDR Ready (HDR 10), Adaptive Sync, BlueLight Shield Pro, Flicker-Less, Ultra Low Latency |
| Розміри, см | 64 х 56 х 20 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 500:1 |
| Вага без упаковки, кг | 8.68 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | 2 х 2 Вт |
| Висота видимої області | 336 мм |
| Контрастність динамічна | 100 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1 500:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.23 |
| Поворот монітора (Swivel) | -60° ~ 60° |
| Поворотний екран (Pivot) | від 0 до 90° |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання за висотою, мм | 165 |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +35° |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Розміри без підставки | 614 x 367 x 68 мм |
| Розміри з підставкою | 614 x 543 x 247 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 21 Вт |
| Технології поліпшення зображення | ZeroFrame |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип монітора | Геймерський |
| Час реакції матриці | 4мс (GtG) |
| Ширина видимої області | 597 мм |
Новий відгук або коментар
Монiтор 27" Acer Vero B277UGbmiiprzx Black (UM.HB7EE.G14)
Немає в наявності
Код товару: 200107
9 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монiтор 27" Acer Vero B277UGbmiiprzx (UM.HB7EE.G14) Black
![Монiтор 27" Acer Vero B277UGbmiiprzx Black (UM.HB7EE.G14) [200107] Монiтор 27" Acer Vero B277UGbmiiprzx Black (UM.HB7EE.G14) [200107]](/content/images/24/450x390l80mc0/39570751985583.png)
![Монiтор 27" Acer Vero B277UGbmiiprzx Black (UM.HB7EE.G14) [200107] Монiтор 27" Acer Vero B277UGbmiiprzx Black (UM.HB7EE.G14) [200107]](/content/images/24/130x324l80mc0/59109312882917.png)
![Монiтор 27" Acer Vero B277UGbmiiprzx Black (UM.HB7EE.G14) [200107] Монiтор 27" Acer Vero B277UGbmiiprzx Black (UM.HB7EE.G14) [200107]](/content/images/24/366x331l80mc0/31985697861052.png)