|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 400 кд/м² |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178° |
| Кут огляду горизонтальний | 178° |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | DisplayPort, HDMI |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага, кг | 4.97 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил екрану |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Екологічний стандарт | MPRII |
| Енергоспоживання, Вт | 26 |
| Комплектація: Кабель | HDMI, Power, DP |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд. |
| Особливості монітору | ZeroFrame, VisionCare 1.0, 99% sRGB, 8bit+FRC (10bit with dithering), Navigation Key |
| Підтримка замка Kensington | Так |
| Регулювання по висоті | Ні |
| Сенсорний екран | Ні |
| Серія | Геймерський |
| Технології | F-Sync Premium, HDR 400, Ultra Low Latency, VESA Display, BlueLight Shield |
| Розміри, см | 62 х 46 х 24 |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Безрамковий екран | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Потужність вбудованних колонок | 2х2 Вт |
| HDMI, шт. | 2 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | 4.97 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | так |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.23 |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Підсвічування | WLED |
| Розміри з підставкою | 545 х 625 х 285 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 26 Вт |
| Технології поліпшення зображення | HDR 400. Ultra Low Latency |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync Premium |
| Тип монітора | Безрамковий |
| Час реакції матриці | 1мс/0.5мс (GtG) |
| Вага | 4.97 кг |
| Концентратор USB | немає |
| Розміри | 620x460x240 мм |
Новий відгук або коментар
Монiтор 27" Acer VG272UW2bmiipx Black (UM.HV2EE.201)
Немає в наявності
Код товару: 203372
10 049 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монiтор 27" Acer VG272UW2bmiipx (UM.HV2EE.201) Black
![Монiтор 27" Acer VG272UW2bmiipx Black (UM.HV2EE.201) [203372] Монiтор 27" Acer VG272UW2bmiipx Black (UM.HV2EE.201) [203372]](/content/images/32/506x390l80mc0/52680908319596.png)
![Монiтор 27" Acer VG272UW2bmiipx Black (UM.HV2EE.201) [203372] Монiтор 27" Acer VG272UW2bmiipx Black (UM.HV2EE.201) [203372]](/content/images/32/510x390l80mc0/84403788480114.png)
![Монiтор 27" Acer VG272UW2bmiipx Black (UM.HV2EE.201) [203372] Монiтор 27" Acer VG272UW2bmiipx Black (UM.HV2EE.201) [203372]](/content/images/32/448x390l80mc0/80259893146195.png)
![Монiтор 27" Acer VG272UW2bmiipx Black (UM.HV2EE.201) [203372] Монiтор 27" Acer VG272UW2bmiipx Black (UM.HV2EE.201) [203372]](/content/images/32/198x390l80mc0/74482224336689.png)
![Монiтор 27" Acer VG272UW2bmiipx Black (UM.HV2EE.201) [203372] Монiтор 27" Acer VG272UW2bmiipx Black (UM.HV2EE.201) [203372]](/content/images/32/576x390l80mc0/35964617252330.png)
![Монiтор 27" Acer VG272UW2bmiipx Black (UM.HV2EE.201) [203372] Монiтор 27" Acer VG272UW2bmiipx Black (UM.HV2EE.201) [203372]](/content/images/32/453x390l80mc0/25046034158023.png)
![Монiтор 27" Acer VG272UW2bmiipx Black (UM.HV2EE.201) [203372] Монiтор 27" Acer VG272UW2bmiipx Black (UM.HV2EE.201) [203372]](/content/images/32/199x390l80mc0/49568609204977.png)
![Монiтор 27" Acer VG272UW2bmiipx Black (UM.HV2EE.201) [203372] Монiтор 27" Acer VG272UW2bmiipx Black (UM.HV2EE.201) [203372]](/content/images/32/362x390l80mc0/86155835234226.png)
![Монiтор 27" Acer VG272UW2bmiipx Black (UM.HV2EE.201) [203372] Монiтор 27" Acer VG272UW2bmiipx Black (UM.HV2EE.201) [203372]](/content/images/32/498x390l80mc0/11960413938354.png)