|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Модель | XV270M3BMIIPRX |
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 100 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178° |
| Кут огляду горизонтальний | 178° |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Так |
| Вбудована камера | Ні |
| Інтерфейси | HDMI, DisplayPort |
| Порти USB | Немає |
| Стандарт VESA | Так |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага, кг | 5.73 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Обертання екрана (Swivel), Нахил екрану, Поворот екрану (Pivot), Регулювання по висоті |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Екологічний стандарт | MPRII |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0.5 |
| Енергоспоживання, Вт | 23 |
| Комплектація: Кабель | HDMI, Power |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | VisionCare 1.0, 99% sRGB, Безрамковий екран, 6-bit+FRC, Low Dimming |
| Серія | Геймерський |
| Технології | HDR Ready (HDR 10), BlueLight Shield, Flicker-Less, F-Sync Premium |
| Розміри, см | 62 х 52 х 24 |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Енергоспоживання | 23 |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Потужність вбудованних колонок | 2Wx2 |
| Розширена колірна гамма | 99% та більше AdobeRGB |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Вбудовані колонки (опис) | 2 х 2 Вт |
| Контрастність динамічна | 100 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Споживана потужність в робочому режимі | 23 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Технології поліпшення зображення | HDR |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип монітора | Геймерський |
| Час реакції матриці | 1мс |
Новий відгук або коментар
Монiтор 27" Acer XV270M3bmiiprx Black (UM.HX0EE.305)
Немає в наявності
Код товару: 200038
6 377 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монiтор 27" Acer XV270M3bmiiprx (UM.HX0EE.305) Black
![Монiтор 27" Acer XV270M3bmiiprx Black (UM.HX0EE.305) [200038] Монiтор 27" Acer XV270M3bmiiprx Black (UM.HX0EE.305) [200038]](/content/images/15/468x390l80mc0/45861583494612.png)
![Монiтор 27" Acer XV270M3bmiiprx Black (UM.HX0EE.305) [200038] Монiтор 27" Acer XV270M3bmiiprx Black (UM.HX0EE.305) [200038]](/content/images/15/400x390l80mc0/78334412668718.png)
![Монiтор 27" Acer XV270M3bmiiprx Black (UM.HX0EE.305) [200038] Монiтор 27" Acer XV270M3bmiiprx Black (UM.HX0EE.305) [200038]](/content/images/15/312x390l80mc0/68224050486514.png)
![Монiтор 27" Acer XV270M3bmiiprx Black (UM.HX0EE.305) [200038] Монiтор 27" Acer XV270M3bmiiprx Black (UM.HX0EE.305) [200038]](/content/images/15/165x390l80mc0/67107354560040.png)
![Монiтор 27" Acer XV270M3bmiiprx Black (UM.HX0EE.305) [200038] Монiтор 27" Acer XV270M3bmiiprx Black (UM.HX0EE.305) [200038]](/content/images/15/419x390l80mc0/64788848529806.png)
![Монiтор 27" Acer XV270M3bmiiprx Black (UM.HX0EE.305) [200038] Монiтор 27" Acer XV270M3bmiiprx Black (UM.HX0EE.305) [200038]](/content/images/15/443x390l80mc0/47356805418146.png)
![Монiтор 27" Acer XV270M3bmiiprx Black (UM.HX0EE.305) [200038] Монiтор 27" Acer XV270M3bmiiprx Black (UM.HX0EE.305) [200038]](/content/images/15/172x390l80mc0/32210005973173.png)