|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний, сірий |
|---|---|
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Тип панелі | VA (MVA) |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 80 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178° |
| Кут огляду горизонтальний | 178° |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Інтерфейси | DisplayPort, HDMI |
| Максимальний стандарт VESA | Немає |
| Блок живлення | Вбудований |
| Вага, кг | 5.91 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил екрану, Регулювання по висоті, Обертання екрана (Swivel) |
| Геометрія екрану | Вигнутий |
| Енергоспоживання, Вт | 27 |
| Комплектація: Кабель | HDMI, Power, DP |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Безрамковий екран |
| Радіус кривизни | 1500R |
| Серія | Геймерський |
| Технології | Low Input Lag, Low Blue Light, HDR 10, FlickerFree, Adaptive Sync |
| Розміри, см | 62 х 52 х 23 |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Вигнутий екран | Так |
| Властивості підставки | Кут нахилу: -3° / +21°, Регулювання по висоті: 120 мм, Обертання(Swivel ): +/-28° |
| Додаткові роз'єми | 1 x Аудіроз'єм |
| Енергоспоживання | В робочому режимі: 26 Вт В режимі очікування: 0.5 Вт |
| HDMI, шт. | 2 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 4 000:1 |
Новий відгук або коментар
Монiтор 27" AOC Black/Gray (CQ27G4X)
Немає в наявності
Код товару: 200085
8 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монiтор 27" AOC CQ27G4X Black/Gray
![Монiтор 27" AOC Black/Gray (CQ27G4X) [200085] Монiтор 27" AOC Black/Gray (CQ27G4X) [200085]](/content/images/39/461x390l80mc0/86607900016962.png)
![Монiтор 27" AOC Black/Gray (CQ27G4X) [200085] Монiтор 27" AOC Black/Gray (CQ27G4X) [200085]](/content/images/39/481x390l80mc0/58967773826130.png)
![Монiтор 27" AOC Black/Gray (CQ27G4X) [200085] Монiтор 27" AOC Black/Gray (CQ27G4X) [200085]](/content/images/39/411x390l80mc0/52813450755001.png)
![Монiтор 27" AOC Black/Gray (CQ27G4X) [200085] Монiтор 27" AOC Black/Gray (CQ27G4X) [200085]](/content/images/39/851x390l80mc0/60877920869301.png)
![Монiтор 27" AOC Black/Gray (CQ27G4X) [200085] Монiтор 27" AOC Black/Gray (CQ27G4X) [200085]](/content/images/39/386x390l80mc0/17630917872335.png)
![Монiтор 27" AOC Black/Gray (CQ27G4X) [200085] Монiтор 27" AOC Black/Gray (CQ27G4X) [200085]](/content/images/39/870x271l80mc0/34914394590367.png)