|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Динамічна контрастність (DCR) | 20 000 000:1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Кут огляду вертикальний | 178° |
| Кут огляду горизонтальний | 178° |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Час відгуку, мс | 4.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Матове |
| Вбудовані колонки | Ні |
| Інтерфейси | DisplayPort, HDMI |
| Максимальний стандарт VESA | 100x100 мм |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Вага, кг | 3.03 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил екрану |
| Геометрія екрану | Плоский |
| Енергоспоживання, Вт | 20 |
| Комплектація: Кабель | HDMI, Power adapter |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Безрамковий екран |
| Серія | Бюджет |
| Технології | Adaptive Sync, Low Blue Light, HDR 10, Flicker-Less |
| Розміри, см | 62 х 46 х 20 |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Властивості підставки | Кут нахилу: -5° / 25° |
| Енергоспоживання | В робочому режимі: 20 Вт В режимі очікування: 0.3 Вт |
| HDMI, шт. | 1 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Статична контрастність | 1 500:1 |
| Вага без упаковки, кг | 3 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 5.3 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | немає |
| Контрастність динамічна | 20 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1 500:1 |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +25° |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри без підставки | 615 х 363 х 35 мм |
| Розміри з підставкою | 615 х 452 х 196 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | 20 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Flicker-Free. Flicker-Less. HDR 10. Low Blue Light |
| Технології синхронізації | Adaptive-Sync |
| Тип монітора | Безрамковий. Для відеомонтажу. Широкоформатний |
| Час реакції матриці | 4 ms (GtG) / 1 ms (MPRT) |
Новий відгук або коментар
Монiтор 27" AOC Black (Q27B35E)
Немає в наявності
Код товару: 203274
6 219 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монiтор 27" AOC Q27B35E Black
![Монiтор 27" AOC Black (Q27B35E) [203274] Монiтор 27" AOC Black (Q27B35E) [203274]](/content/images/22/513x390l80mc0/90957968635984.png)
![Монiтор 27" AOC Black (Q27B35E) [203274] Монiтор 27" AOC Black (Q27B35E) [203274]](/content/images/22/449x390l80mc0/90778550885999.png)
![Монiтор 27" AOC Black (Q27B35E) [203274] Монiтор 27" AOC Black (Q27B35E) [203274]](/content/images/22/408x390l80mc0/17900702810508.png)
![Монiтор 27" AOC Black (Q27B35E) [203274] Монiтор 27" AOC Black (Q27B35E) [203274]](/content/images/22/740x220l80mc0/53902003399640.png)
![Монiтор 27" AOC Black (Q27B35E) [203274] Монiтор 27" AOC Black (Q27B35E) [203274]](/content/images/22/514x390l80mc0/29961851338848.png)
![Монiтор 27" AOC Black (Q27B35E) [203274] Монiтор 27" AOC Black (Q27B35E) [203274]](/content/images/22/394x390l80mc0/40851275111634.png)
![Монiтор 27" AOC Black (Q27B35E) [203274] Монiтор 27" AOC Black (Q27B35E) [203274]](/content/images/22/393x390l80mc0/74314998458651.png)
![Монiтор 27" AOC Black (Q27B35E) [203274] Монiтор 27" AOC Black (Q27B35E) [203274]](/content/images/22/176x390l80mc0/90594488750836.png)